Egyéb motorok

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: re: Egyéb motorok

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2008.10.27. 10:28

kengyelfutó írta:Elvileg a felnibe bele van ütve, de ez ugye annnyira elvileg hogy nagyon...Egy felnit cserélni nem nagy mulatság!:)
De itt nem annyira fontos az évjárat!
Ha Jogot veszel a 3KJ-t, vagy az Apriot ajánlom!
Ha piaggio-t akkor a zip-et!:)
:robogo:

Végülis meglett a befutó. Pénteken beruháztam egy Yamaha Axis-ra. (majdnem Jog) Nagyjából egyben van, a többit meg majd meglátjuk.

Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

Re: Egyéb motorok

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2008.11.29. 10:44

Ilyet még nem láttam!

Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

HozzászólásSzerző: kori Dátum: 2008.11.29. 12:11

zotya_ írta:Ilyet még nem láttam!

Zotya

Maxiriszpekt a konstruktőrnek... szemet és fület gyönyörködtető konstrukció! Laza a légkulcsos indítás, meg ahogy utána a crowa fejet próbálja lekapni a főtengelyről :D
Fűnyíróba beépíteném, tuti naponta füvet nyírnék vele ;)
Bár az RC vezérlő mintha nem üzemelt volna, a srác túráztatáskor kézzel nyomkodta a pillangószelepsor összekötőt
kori

Motor típusa: SV 650S K5

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2008.11.29. 13:57

kori írta:Bár az RC vezérlő mintha nem üzemelt volna, a srác túráztatáskor kézzel nyomkodta a pillangószelepsor összekötőt

Szerintem az csak az izzítást csinálta. Más vezérlés szerintem nem volt.

Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

HozzászólásSzerző: krowka008 Dátum: 2010.07.28. 19:54

Sziasztok !

ismerősöm ajánlotta az oldalatokat.. remélem jó helyre írom motor keresési gondomat..
konkrétan egy Simson S53 as típust szeretnék vásárolni, de a közelben sehol sem találtam.. ezért ebben szeretném fórumotok segítségét kérni, hogy Vas megye közelében van e eladó S53 as típusó, lehetőleg megkímélt állapotú Simson.. segítségeteket előre is köszönöm..
krowka008

Motor típusa: egyenlőre nincs.. :S

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.07.28. 20:11

krowka008 írta:Sziasztok !

ismerősöm ajánlotta az oldalatokat.. remélem jó helyre írom motor keresési gondomat..
konkrétan egy Simson S53 as típust szeretnék vásárolni, de a közelben sehol sem találtam.. ezért ebben szeretném fórumotok segítségét kérni, hogy Vas megye közelében van e eladó S53 as típusó, lehetőleg megkímélt állapotú Simson.. segítségeteket előre is köszönöm..

Itt jó helyen jársz!.....több vas megyei kolléga szeretne megválni szeretett szimójától....nemsokára jelentkeznek......
sanyi

HozzászólásSzerző: DocHoliday Dátum: 2010.07.28. 20:25

sanyi írta:
krowka008 írta:Sziasztok !

Itt jó helyen jársz!.....több vas megyei kolléga szeretne megválni szeretett szimójától....nemsokára jelentkeznek......

Pénzem 90%-t piára és nőkre költöm. A maradékot meg elherdálom!
DocHoliday

Motor típusa: K6 SV650S
Motor extrák: LED-es indexek, DHM bukógomba, ValterMoto rsztartó, TwoBros dübörgő

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.07.28. 20:39

Nekem van egy.
Igaz SR-2 és öregebb mint én.
Nem is válnék meg tőle.
És nem vagyok vas megyei.
Kizáró ok valamelyik?
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2010.07.28. 21:07

Nekem van egy 3x éves Star-om, de nem eladó és heves megye.
vami

Motor típusa: DL 650

HozzászólásSzerző: krowka008 Dátum: 2010.07.29. 18:26

Konkrétan egy S53 as érdekelne. Tisztában vagyok vele hogy ritkább mint nagyapja, de megbízhatóbb és valamivel fejlettebb is. Sajnos több embertől hallottam már és ez érthető is, hogy szívéhez nőtt vagy kedves neki, ebből kifolyólag nem válna meg tőle. Pedig pont a szomszédban volt is egy Habicht. :S Reménykedek bent h valakinek csak lesz egy eladó.. :/
krowka008

Motor típusa: egyenlőre nincs.. :S

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.07.29. 19:12

A sportmotor.hu-n az lfp topicban azt hiszem van egy eladó a larion nevü felhasználónak....hivatkozz rám, én ott tsanyi vagyok....
sanyi

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.07.29. 19:42

sanyi írta:A sportmotor.hu-n az lfp topicban azt hiszem van egy eladó a larion nevü felhasználónak....hivatkozz rám, én ott tsanyi vagyok....

Hűha.
zoli32

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.07.29. 19:48

Zoli, ne szórakozz légy szíves a kollégával......ha mondom akkor az úgy van.......tényleg.
sanyi

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.07.29. 19:50

sanyi írta:Zoli, ne szórakozz légy szíves a kollégával......ha mondom akkor az úgy van.......tényleg.

Jaaaaaaaa az LFP-s összekevertem vele egy másik kollégát.Hmmmm.Ők kedves emberek simán adnak neki s53-ast.Szép gép a komáé.
zoli32

Előző

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek