Egyéb motorok

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: re: Egyéb motorok

HozzászólásSzerző: Powersoup Dátum: 2007.06.21. 09:34

Capirex írta:Nekem is volt egy 125-ös Apriliam meg két Gileram és egyikkel sem volt semmi gond:

TZR125öm volt ami bár állítólag csíkszemtermék, de mint kiderült a '88-as évjáratot olaszok pakolták össze, olyan is volt, ettől függetlenül megkönnyeztem amikor eladtam, és én is beleraktam egy 12000km -t.
értem én, hogy gűzgíp, de mi hájcsá?
Powersoup

HozzászólásSzerző: power32 Dátum: 2007.06.21. 12:36

MaXX írta:Nem kövezünk: télleg szép moccokat gyárt az Aprilia... nekem is van kedvencem:
Aprilia SL Shiver 750

Én megnéztem élőben az aprilia napon kb 3 hete. Szép a motor, csak nem lehetet kipróbálni, mert 1 van belőle. Viszont már megrendelhető :-) csak tudnám ki rendel meg egy motort teszt nélkül.

Ha most nem sv-m lenne, akkor egy pegaso strada lenne alattam "kisg" is ilyenre voksolt és szerintem a városi futkározásra tökéletes.
power32

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.06.21. 13:11

power32 írta:Én megnéztem élőben az aprilia napon kb 3 hete. Szép a motor, csak nem lehetet kipróbálni, mert 1 van belőle. Viszont már megrendelhető :-) csak tudnám ki rendel meg egy motort teszt nélkül.

Ha most nem sv-m lenne, akkor egy pegaso strada lenne alattam "kisg" is ilyenre voksolt és szerintem a városi futkározásra tökéletes.

Ugyanez volt a Suzuki Freewind-je, de az is megszűnt :(
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2007.06.21. 13:20

power32 írta:Én megnéztem élőben az aprilia napon kb 3 hete. Szép a motor, csak nem lehetet kipróbálni, mert 1 van belőle. Viszont már megrendelhető :-) csak tudnám ki rendel meg egy motort teszt nélkül.

A Pegaso akkor lenne igazán király, ha nem ez a 660-as Yamaha egyhengeres lenne benne, hanem az Aprilia 550-es V2-ese.
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

re: Egyéb motorok

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2007.06.22. 09:34

Triumph Street Triple 675
Nekem tetszik! És ha az ára is jó lesz...
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.06.22. 09:38

Capirex írta:Triumph Street Triple 675Web Page Name
Nekem tetszik! És ha az ára is jó lesz...

nekem a 675 is nagyon tetszik, de brutál szervízköltségekez emlegetnek, és sajnos nem is nagyon tudsz máshová menni, mert nem sok szervíze lehet...
Csak a Puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot !
pm

Motor típusa: gsx-r 750 k7

HozzászólásSzerző: pusi Dátum: 2007.07.16. 23:39

___c\
˝'O---O'
pusi

Motor típusa: SV650S
Motor extrák: jól vannak :)

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.07.17. 07:08

pusi írta:Hát ez ritka sz...rul néz ki... na nem mintha az eddigi túl szép lett volna... :cry: :-(

Izlések és pofonok: nekem szpesöl a Shultz Gizi... de most biza Pusi tesóval értek egyet.
Látszik, hogy nagyon igyekeztek a tervezők, de ezt a Hajahuját sokkkkal szebben is meg lehetett volna csinázni.
Mindig olyan érzésem van, mikor meglátom a harsányi barátom k4-es szörnyszülöttét, mintha Quazimodo 2 keregű materializálódását látnám. Én az új Busánál még jobban ezt érzem.

Mindettől függetlenül el kell ismerjem, hogy amúgy egy nagyszerű vasat fikázok most.

:bocs:

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: SV1000S K6

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2007.07.17. 08:00

pusi írta:Hát ez ritka sz...rul néz ki... na nem mintha az eddigi túl szép lett volna... :cry: :-(

Pusi! Maxx!

Remélem a nőkhöz több érzéketek van mint a motorokhoz... :hihi: ;)
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: Powersoup Dátum: 2007.07.17. 08:47

Ez egy űrhajó wázz, nem motor. A garázsban az Enterprise, vagy egy Alien mellé el tudnám képzelni, szóval olyan mint a zsiráf, szép, szép, de otthonra nem kéne :)
Powersoup

HozzászólásSzerző: lacy Dátum: 2007.07.17. 21:40

Quad helyett tehenet kell venni, az is felmegy a dombra és még tejet is ad...
lacy

HozzászólásSzerző: Gyuszi Dátum: 2007.07.17. 21:52

lacy írta:Nekem ez nagyon gömbölyű. Nekem a legelső kiadás tetszett, de ez már nagyon nem. :(

nekem a s...gge tetszik...
Nézd... menedzser...8)
Gyuszi
LFS
LFS

Motor típusa: Monster650

HozzászólásSzerző: RED TWINS Dátum: 2007.07.18. 16:38

Tud valaki valamit egy bizonyos Generic neveztű motoról? Asszem robogó az erősségük, de csináltak valami kis suopermoto-t. Hallot már róla valaki? Tapasztalat stb...
Bitedánke
The RED "TWINS!"
RED TWINS

HozzászólásSzerző: Powersoup Dátum: 2007.07.24. 08:51

Erre nagyon kíváncsi leszek.
Powersoup

HozzászólásSzerző: Viktor Dátum: 2007.07.24. 09:49

rakhattak volna rá egy rendes futóművet legalább...
Nincs ami olyan szentül megpecsételne egy barátságot, mint a közös hányás.
Viktor

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 09:54

ha rendes futóművet tesznek alá, akkor az ára már nem lenne olcsó.
pm

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.07.24. 10:01

A 750-ből és a 600-ből csináltak egy újat, GS 500 vonásokkal. Túrázni sztem kényelmetlen lesz, a régi GSXF-fel ellentétben, viszont a 750-est nem fogja leverni. Mindazonáltal még a GS-re emlékeztet ami inkább hátrány.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 10:07

frpeter írta:A 750-ből és a 600-ből csináltak egy újat, GS 500 vonásokkal. Túrázni sztem kényelmetlen lesz, a régi GSXF-fel ellentétben, viszont a 750-est nem fogja leverni. Mindazonáltal még a GS-re emlékeztet ami inkább hátrány.

szerintem meg a 650-es bandit kapott egy teli idomot, nem?
pm

HozzászólásSzerző: Powersoup Dátum: 2007.07.24. 10:09

frpeter írta:A 750-ből és a 600-ből csináltak egy újat, GS 500 vonásokkal. Túrázni sztem kényelmetlen lesz, a régi GSXF-fel ellentétben, viszont a 750-est nem fogja leverni. Mindazonáltal még a GS-re emlékeztet ami inkább hátrány.

Az SV-nél biztos kényelmesebb lesz, és hova nem elég egy 650-es 4 hengeres motor (pályán kívül)? Nem hiszem, hogy mások "leveréséért" venné ezt bárki is. Lesz egyáltalán K8-as sv? Mi van ha ezt váltja ki? Na mind1, majd meglátjuk.
Powersoup

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.07.24. 10:09

pm írta:szerintem meg a 650-es bandit kapott egy teli idomot, nem?

Blokkilag lehet, de valószínű azokat a vásárlókat pályázzák meg, akik GSXF-et vettek volna. Legalábbis a neve erre utal.
Amúgy nekem nem tetszik, mert sportmotor kinézete van, de olyan vézna.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 10:10

frpeter írta:Blokkilag lehet, de valószínű azokat a vásárlókat pályázzák meg, akik GSXF-et vettek volna. Legalábbis a neve erre utal.

a blokk biztos, de ahogy elnézem az ülés, a váz meg minden az, szóval ez egy bandit R :)
pm

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2007.07.24. 10:15

Powersoup írta:Az SV-nél biztos kényelmesebb lesz, és hova nem elég egy 650-es 4 hengeres motor (pályán kívül)? Nem hiszem, hogy mások "leveréséért" venné ezt bárki is. Lesz egyáltalán K8-as sv? Mi van ha ezt váltja ki? Na mind1, majd meglátjuk.

Igen, engem is az érdekel hogy milyen lesz a K8-as SV. Erről miért nincsenek hírek??

Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 10:17

az azért elgondolkodtató, hogy a belépő szint a 600-650-nél kezdődik...
pm

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.07.24. 10:17

zotya_ írta:Igen, engem is az érdekel hogy milyen lesz a K8-as SV. Erről miért nincsenek hírek??

Zotya

Dettó...
Szerintem 3 oka lehet: nagyonnagy durranás lesz, és meglepinek szánják, vagy K7=K8, vagy nem lesz több SV...

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: SV1000S K6

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.07.24. 10:20

MaXX írta:Dettó...
Szerintem 3 oka lehet: nagyonnagy durranás lesz, és meglepinek szánják, vagy K7=K8, vagy nem lesz több SV...

A nagy durranások már fent vannak, szal sztem semmi extra nem lesz. De majd meglátjuk.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 10:43

frpeter írta:A nagy durranások már fent vannak, szal sztem semmi extra nem lesz. De majd meglátjuk.

ezzel vitatkoznék, mert pl a gixxer 600/750 nincs fent...
pm

HozzászólásSzerző: Viktor Dátum: 2007.07.24. 11:02

Neki az új ozark a nagy durranás... hagyd pm :D
A másik dolog, Fr ne űzz sportot a gs alázásából, teljesen jó motor, semmi gond nincs vele.. Tudom neked fantasztikus 650es SV-d van, ami új korszak a motorozásban lendületes karakteres formájával,gyakorlatilag új dimenziót teremtett a motorozás történelmében... nálad.. mert neked az van..
Örülök hoyg szereteed, ami normális mert neked is olyan van, de én sem fikázom, annak ellenére hogy gixxerem van.. maximum viccből de az más..
Amúgy meg bármelyik motor lehet sz...r ha olyan vezeti.. lehet az még az új hayabusa is.
Viktor

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.07.24. 11:04

Viktor írta:Neki az új ozark a nagy durranás... hagyd pm :D
A másik dolog, Fr ne űzz sportot a gs alázásából, teljesen jó motor, semmi gond nincs vele.. Tudom neked fantasztikus 650es SV-d van, ami új korszak a motorozásban lendületes karakteres formájával,gyakorlatilag új dimenziót teremtett a motorozás történelmében... nálad.. mert neked az van..
Örülök hoyg szereteed, ami normális mert neked is olyan van, de én sem fikázom, annak ellenére hogy gixxerem van.. maximum viccből de az más..
Amúgy meg bármelyik motor lehet sz...r ha olyan vezeti.. lehet az még az új hayabusa is.

Semmi baj nincs a GS-sel, de a burkolt verzió nagyon ronda. Szerintem. Ez meg ugyanaz.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: Viktor Dátum: 2007.07.24. 11:06

frpeter írta:Semmi baj nincs a GS-sel, de a burkol
t verzió nagyon ronda. Szerintem. Ez meg ugyanaz.

ezt aláírom..
Viktor

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2007.07.24. 11:09

Viktor írta:ezt aláírom..

Akkor jó, én meg erre értettem, ha esetleg azt írtam volan hogy rossz. A GS egy jó motor amúgy, csak a formatervvel voltak némi kétségeim. De lehet valakinek ez tetszik.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: suzuimy Dátum: 2007.07.24. 12:43

Powersoup írta:Az SV-nél biztos kényelmesebb lesz, és hova nem elég egy 650-es 4 hengeres motor (pályán kívül)? Nem hiszem, hogy mások "leveréséért" venné ezt bárki is. Lesz egyáltalán K8-as sv? Mi van ha ezt váltja ki? Na mind1, majd meglátjuk.

Gondolom a régebbi, kerek idomos GSX600F-et váltja
suzuimy

HozzászólásSzerző: suzuimy Dátum: 2007.07.24. 12:48

frpeter írta:Akkor jó, én meg erre értettem, ha esetleg azt írtam volan hogy rossz. A GS egy jó motor amúgy, csak a formatervvel voltak némi kétségeim. De lehet valakinek ez tetszik.

Ezért van különbség, az ülés, és a hátsó lámpa körüli terület tűnik ugyanaolyannak, a többi azért jócskán különbözik:

GSX650F

GS500F
suzuimy

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 12:50

suzuimy írta:Ezért van különbség, az ülés, és a hátsó lámpa körüli terület tűnik ugyanaolyannak, a többi azért jócskán különbözik:

GSX650F

GS500F

szerintem itt inkább arról volt szó, hogy a bandit hasonló-e ehhez, nem pedog a gs500-ról :p
pm

HozzászólásSzerző: suzuimy Dátum: 2007.07.24. 12:58

pm írta:szerintem itt inkább arról volt szó, hogy a bandit hasonló-e ehhez, nem pedog a gs500-ról :p

Motorban biztos, ugyanúgy ahogy a GSF600, és a GSX600F blokkja ugyanaz volt. :p
Csak most új blokk(600=>650), új design (kerek=>szögletes)
suzuimy

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2007.07.24. 14:14

suzuimy írta:Motorban biztos, ugyanúgy ahogy a GSF600, és a GSX600F blokkja ugyanaz volt. :p
Csak most új blokk(600=>650), új design (kerek=>szögletes)

szerintem meg egyszerűen ráraktak a banditra egy teli idomot. nem sok értelmét látom annak, hogy fejlesszenek egy másik blokkot, ami kb azt tudja, mint a bandit...
pm

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2007.07.24. 14:27

Powersoup írta:Erre nagyon kíváncsi leszek.

Tetszik a formája... szerintem kajolni fogják, legalább úgy mint a gsr-t... 8)
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: Powersoup Dátum: 2007.07.24. 14:43

leslie írta:Tetszik a formája... szerintem kajolni fogják, legalább úgy mint a gsr-t... 8)

Az árat korrektül kalibrálják, akkor biztos. Én mernék 71forintban fogadni, hogy 1.7 körül lesz +- egy százas.
Powersoup

ElőzőKövetkező

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek