Dobozprojekt

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: Dobozprojekt

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2009.05.22. 13:04

frpeter írta:
Takker81 írta:
Nekem ilyen is volt, meg givi is, szívtam mindkettővel, mint a torkosborz.

Nekem Givi van, nem szívtam vele, csak 1x letört, de gariban cserélték :)

Én megrendeltem, felraktam, a két fele nem passzolt össze, nem tudtam felrakni a platnit. Viszavittem, hoztam másikat, az is sz...r volt, de azért nem annyira, pár alátéttel megoldottam. Fel - leszerelés macerás volt és - szerintem - nagyon elcsúfította a motort. Na meg a lábtatók konzola alu és azt egy idő után megeszi a ki - be csavarozgatás.
Ami most van, azt négy b*szom csavar tartja az ülés alatti részhez, amit nem kell kivenni, mert kapaszkodó helyén van, tartja az ülést. És nincs kapaszkodó, amitől szebb a motor, és az utas is kénytelen belém kapaszkodni így nem esik hanyatt kigyorsításnál.
Na meg ehhez is lehet venni oldaldoboz tartókat.

http://sw-motech.de/anbauanleitungen/gp ... _100_b.pdf

Drága dolog ugyan, de én pontosan annyit dobtam ki az ablakon a fent említett két sz*rra, amennyibe ez került. Louisos cucc egyébként, én Kengyelfutótól rendeltem még anno. Mentem vele Dolomitok - túrát, 1500 km autópályázással, döntögetéssel, mindennel, 42 literes telepakolt dobozzal - kicsit azért aggódtam, hátha reped vhol vmi, de semmi baja az égvilágon.

De akit nem zavar a látvány és nem szerelgeti le - fel emiatt, vagy nem akar rá ennyit költeni, annak simán jó lehet a Givi is. Én azért vettem meg, mert 650esre 1000esre egyaránt jó és tudtam, h úgyse veszek SV-n kívül semmi mást. Szóval hosszú távra megéri kicsit többet rákölteni sztem.
Aki nálam lassabban közlekedik, az egy idióta. Aki gyorsabban, az elmebeteg.
Természetesen akik lassabbak, azt gondolják, hogy elmebeteg vagyok, akik lassabbak azt, hogy egy idióta.
De ki nem sz...rja le, mit gondolnak? Hisz az összes idióta vagy elmebeteg.
Takker81

Motor típusa: SV 1000 N K6
Motor extrák: Under construction

Hátsó doboz eladó

HozzászólásSzerző: Csomi Dátum: 2009.06.11. 18:34

Sziasztok!

Van egy eladó "noname" hátsó dobozom platnival, mindennel, és egy doboztartó konzol 2003-2007-es SVre.
Az svmedia-n vettem a tartót, Peti gyártja.
Itt van róla kép: http://www.svmedia.hu/kiegeszitok/idom/dobozkonzol.htm
A dobozba belefér egy felhajtható bukó, képet mailben tudok küldeni.

Az egész pereputty ára barátságos 15000 Ft.
(Az árból kiindulva ne számítsatok durva design-robbanásra a doboznál, de nekem jó volt. Bár csak néhányszor használtam, ezért is adom el.)

E-mail: csomor.gergo@freemail.hu (Ezt naponta nézem.)
Csomi

Motor típusa: SV 650 K4
Motor extrák: Láncvédős sárvédő, Hangvezérelt kék neon

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2009.07.09. 11:59

Szevasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e már valaki aki hosszabb túrán Louis-os MOTO-DETAIL nyeregtáskát. Ha igen akkor hogyan rögzítette úgy, h stabil legyen és ne karcolja rommá a faridomot? Én találtam egy tartót (http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10024972 ) Bázis motornál megrendeltem egy hónapja, azóta nem sikerült nekik behozni, hétfőn viszont erdélyi túrát tervezünk.
pleti

Motor típusa: SV 650S K4
Motor extrák: Fehér indexbúra, bukógomba, villahíd dekoráció, tankbőr

HozzászólásSzerző: DocHoliday Dátum: 2009.07.09. 13:15

pleti írta:Szevasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e már valaki aki hosszabb túrán Louis-os MOTO-DETAIL nyeregtáskát. Ha igen akkor hogyan rögzítette úgy, h stabil legyen és ne karcolja rommá a faridomot? Én találtam egy tartót (http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10024972 ) Bázis motornál megrendeltem egy hónapja, azóta nem sikerült nekik behozni, hétfőn viszont erdélyi túrát tervezünk.

Nekem ilyen van, még valamikor tavaly vettem a Bembomotor-nál. Rögzíteni úhy szoktam, hogy a felső részt - ami a két táskát összefogja - átvezettem az ülés alatt, a táskát pedig úgy lőttem be, hogy az a műbőr vagy milyen rész érjen az idomhoz. Sokat használom, és nem mondanám, hogy rommá karcolta.

taska.jpg

De tudsz még olyat csinálni, hogy lefóliázod azt a részt, és akkor biztos, hogy nem lesz baja.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Pénzem 90%-t piára és nőkre költöm. A maradékot meg elherdálom!
DocHoliday

Motor típusa: K6 SV650S
Motor extrák: LED-es indexek, DHM bukógomba, ValterMoto rsztartó, TwoBros dübörgő

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2009.07.09. 13:37

Szuper! Köszönöm! Ugyan ilyen van nekem is! Akkor a négyzetalakú rögzítőt beteszem az ülés alá és hevederrel rögzítem. Kipróbálom akkor kicsiben itthon, hétfőn pedig betámadjuk Erdélyt! :D
pleti

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2009.07.19. 14:40

Sziasztok! DocHoliday által mutatott módszerrel felkötöttem az oldaltáskákat, nagyon szuperul bevált. Egy hétig keringtünk vele hegyről-hegyre, bírta a strapát. Egyedül a csattok kapcsolódtak ki párszor egy-egy nagyobb gödör/huppli után, de ettől eltekintve jól hazsnálható! Köszönm a segítséget! Üdv! Péter
pleti

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2009.08.14. 18:31

Sanyi!

Még 2008 novemberében felraktál néhány képet egy gyári, a hátsó ülés helyére rögzítendő doboztartóról és dobozról. "Élőben" milyen benyomást keltett? Ahogy elnézem, ezt négy csavarral kell rögzíteni a segédvázhoz, ezáltal nincs nyíró-csavaró hatás a hátsó összekötőn, így valszeg nem fog elrepedni. A tartó a képek alapján elég gagyi-kopogós szürke műanyagnak néz ki. Az is volt? Nem tudom, mennyire nézted meg, a tartó látható műa. felülete csak egy vékony burkolat volt, vagy valami masszívabb műa.-tömb?
maxos

Motor típusa: SV 650N K4
Motor extrák: kormánykiemelő + enduro kormány, fém fékcsövek, elől új lábtartókonzolok, K5-ös plexi, Bódis kipufogó, első sárvédő hosszabbítás és TomMot ülés

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2009.08.14. 18:37

Sanyi!
Még egy kérdés? A dobozt a tartóhoz valamiféle zárral lehetett rögzíteni, magyarán: a tartóról történő lelopás ellen volt-e valami védelem? (Az látszik, hogy a dobozon van zár, de az gáz lenne, ha egy laza mozdulattal le lehetne pattintani, és elsétálni vele. Merthogy a mr. tesztben olvastam, hogy a Guzzi új túrhaendurójának az oldaldobozai ilyenek: kis ütéstől is már lepottyannak.)
maxos

Motor extrák: kormánykiemelő + enduro kormány, fém fékcsövek, elől új lábtartókonzolok, K5-ös plexi, Bódis kipufogó, első sárvédő hosszabbítás és TomMot ülés

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2009.08.14. 18:42

Gss!

A Te ülés-átalakítós projektedről van kép? Ha igen, merre keressem? Ha nincs, please...
maxos

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2009.08.14. 20:11

maxos írta:Gss!

A Te ülés-átalakítós projektedről van kép? Ha igen, merre keressem? Ha nincs, please...
nincs
accerüen levettem a huzatot,késsel levágtam a szivacs nagy részét,rátettem a platnit,furtam,csavarokat bepróbáltam,huzatot lukasztottam,visszaragasztottam az ülésre,összecsavaroztam,kész
késöbb az ülés zárszerkezetén tuningoltam,hogy tutira birja a terhelést(menetközben felfelé is megfeszül idönként)
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 30/4817579
Motor típusa: sv650 touring
Motor extrák: krómozott gumiharangos bicigliduda,magasabb kormány,puhitott ülés,vadkanhangu sk herélt gyáridob

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2009.08.15. 10:36

Gss!

Köszi az infót! Hát, igen, nekem is ez volt az első gondolatom, hogy az ülés, illetve annak tartószerkezete a felülről jövő nyomásra van tervezve, a doboz meg valszeg felfelé is ugrálna, és az vajh, hogy hat az ülés zárszerkezetére. Megmondom őszintén, álmomban nem gondoltam volna, hogy egy doboz így meg tud viselni, el tud repeszteni egy segédvázat, igencsak elképedtem a feltett képek láttán. Erősen gondolkodom a gyári szetten, az masszívnak látszik, de így látatlanba rendeljek? Jó lenne látni egyet! Vajon az csak be van pattintva és az ülés mechanikájával van rögzítve, vagy le van csavarozva. A honlapon látható tartón úgy néz ki, mintha lenne rajta négy csavarnak hely - kettő hátul a kapaszkodó rögzítésének környékén, kettő előrébb (megnéztem a motort, ott is vannak csavarok, de nem emlékszem már, mit rögzítenek).

Sanyi!

Ha erre jársz, lécci írj valamit, Te vagy ezidáig az egyetlen, akit ismerek, és látta már a gyári dobozt, ill. tartót.
maxos

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2009.08.16. 19:10

a felfelé ugrálástól nem kell azért annyira félni,elég sokat használtam zárerösités nélkül,és gondot még nem okozott,nem látszott sehol semmi deformálódás
...igaz nem tul nagy dobozzal,és a gyári lötyögést PVC betétekkel kihézagolva(az ülés hátsó végén lévö nyulványnál is,és a zár 2 csapjánál is)
pár métert egyszer a dobozon csuszott a motor,azt is gond nélkül elviselte
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor extrák: krómozott gumiharangos bicigliduda,magasabb kormány,puhitott ülés,vadkanhangu sk herélt gyáridob

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.12.03. 21:05

Kicsit felélesztem ezt a részét a fórumnak.Csináltam egy csomagtartót és most lett kész a porfestése.Kicsit csúnyácska de ha jól gondolom ez nem fogja letörni a segédvázat.Ha igen felszeletelem és csinálok azt is.
Vélemények?

http://picasaweb.google.hu/zoli32/Csoma ... 3mg8ue9gE#
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2009.12.04. 19:53

ez szinte megerösiti a segédváz hátsó részét
némely "gyári" jóval csunyább
jópár óra/nap meló lehet benne
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.12.04. 19:59

gss írta:
zoli32 írta:Kicsit felélesztem ezt a részét a fórumnak.Csináltam egy csomagtartót és most lett kész a porfestése.Kicsit csúnyácska de ha jól gondolom ez nem fogja letörni a segédvázat.Ha igen felszeletelem és csinálok azt is.
Vélemények?

http://picasaweb.google.hu/zoli32/Csomagtarto?authkey=Gv1sRgCNfEnP3mg8ue9gE#[/quote]
ez szinte megerösiti a segédváz hátsó részét
némely "gyári" jóval csunyább
jópár óra/nap meló lehet benne

Köszi.Ez volt a cél.Annyira sok nem talán 4 hétvégén napi 2 óra.Ha egyben lett volna 4 napom meglett volna az előbb is.A sok próba a motoron volt a gáz meg a kölcsön csőhajlító ami több olajat folyatott mint amennyit bele tudtam volna tenni.
Még agyalok a két oldaltáskát az idomtól távoltartó toldaton amit könnyen le-fel tudok szerelni.
zoli32

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2010.02.09. 15:52

zoli32 írta:Kicsit felélesztem ezt a részét a fórumnak.Csináltam egy csomagtartót és most lett kész a porfestése.Kicsit csúnyácska de ha jól gondolom ez nem fogja letörni a segédvázat.Ha igen felszeletelem és csinálok azt is.
Vélemények?

Van esetleg valami rajzod, terved ami alapján összeütötted, vagy folyamatos próbálgatással sikerült ilyen szuperül? Nagyon fel szeretném én is dobozolni a motorom, de a hátsó konzol, amit a kapaszkodó helyére kellett rögzíteni, eltörte a merevítésem, a menetektől repedések indultak pókháló szerűen, így letettem a dologról, de ez teljesen stabilnak tűnik, ráadásul a nyeregtáskámat is hozzá tudnám rögzíteni.
pleti

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.02.09. 16:34

pleti írta:
Vélemények?

Van esetleg valami rajzod, terved ami alapján összeütötted, vagy folyamatos próbálgatással sikerült ilyen szuperül? Nagyon fel szeretném én is dobozolni a motorom, de a hátsó konzol, amit a kapaszkodó helyére kellett rögzíteni, eltörte a merevítésem, a menetektől repedések indultak pókháló szerűen, így letettem a dologról, de ez teljesen stabilnak tűnik, ráadásul a nyeregtáskámat is hozzá tudnám rögzíteni.

Színtiszta szemmérték volt minden.Azért a centit néha bevetettem de nem vittem túlzásba.Néhol nem is sikerült pontosan de elmegy.
Az oldaltáska tartó az folyamatban csak le van foglalva a műhely.Tavaszra meg lesz az is.Levehetősre csinálom meg.
Minden cső a motorra lett próbálva.
A legérdekesebb hogy az ezres hátsó lábtartója nem ugyanolyan mint a 650-esé így más a két oldal.Összeollóztam a Hepco&Becker és az SW-motech tartóiból a legjobb ötleteket ezt megkevertem még pár saját ötlettel és ez jött ki belőle.
A legidegesítőbb a r...tyi csöhajlító volt de kölcsön van tehát nem bántom.
zoli32

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2010.02.09. 19:32

zoli32 írta:
pleti írta:

Színtiszta szemmérték volt minden.Azért a centit néha bevetettem de nem vittem túlzásba.Néhol nem is sikerült pontosan de elmegy.
Az oldaltáska tartó az folyamatban csak le van foglalva a műhely.Tavaszra meg lesz az is.Levehetősre csinálom meg.
Minden cső a motorra lett próbálva.
A legérdekesebb hogy az ezres hátsó lábtartója nem ugyanolyan mint a 650-esé így más a két oldal.Összeollóztam a Hepco&Becker és az SW-motech tartóiból a legjobb ötleteket ezt megkevertem még pár saját ötlettel és ez jött ki belőle.
A legidegesítőbb a r...tyi csöhajlító volt de kölcsön van tehát nem bántom.

Nem tervezel sorozat gyártást?
pleti

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.02.09. 19:59

Zoli32!

Nem vagyok egy mekanikus, de bombabiztosnak tűnik, kizárt, hogy a segédvázra bármi káros hatással lehetne ez a felfüggesztés.

Gratula!
maxos

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.02.09. 20:27

Köszi.Igyekeztem atombiztosra menni.Sorozatgyártani egyenlőre nem tervezem.Ez inkább egy egyedi kísérlet volt.Talán egy sablont kéne ennek felhasználásával készíteni.Mert így gépre igazítva nehézkesen ment.
zoli32

HozzászólásSzerző: pleti Dátum: 2010.02.09. 21:53

zoli32 írta:Köszi.Igyekeztem atombiztosra menni.Sorozatgyártani egyenlőre nem tervezem.Ez inkább egy egyedi kísérlet volt.Talán egy sablont kéne ennek felhasználásával készíteni.Mert így gépre igazítva nehézkesen ment.

Csak támogatni tudom az ötletet! Valamit muszáj csinálnom, mert a doboz nagyon praktikus volt, kár, hogy leszakadt!
pleti

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2010.03.08. 13:05

Természetesen akik lassabbak, azt gondolják, hogy elmebeteg vagyok, akik lassabbak azt, hogy egy idióta.
Takker81

HozzászólásSzerző: Robyc Dátum: 2010.04.13. 13:14

Segítséget szeretnék kérni.
Oda értem, h már nagyon unom a hátizsákos kirándulásokat, és valami jó dobozt szeretnék vmi tartóval (ha nem írok hülyeséget). Szóval akik már körbejárták ezt a témát és tudnának tanácsot adni ezügyben azt megköszönném.
De addig előre is köszi.
Robyc

Motor típusa: SV 1000 N
Motor extrák: Finster kipu, hűtőrács, plexi, hasidom és 1szép konzol, LSL bukógomba.

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2010.04.13. 20:26

Robyc írta:Segítséget szeretnék kérni.
Oda értem, h már nagyon unom a hátizsákos kirándulásokat, és valami jó dobozt szeretnék vmi tartóval (ha nem írok hülyeséget). Szóval akik már körbejárták ezt a témát és tudnának tanácsot adni ezügyben azt megköszönném.
De addig előre is köszi.

Szerintem doboz tartó esetében nem érdemes sz...rt venni. (sokan használnak itt Givi-t, köztük én is). Sok helyen lehet ilyet vásárolni. Nézz körül a net-en és partnerek részen is.
Doboz, ami passzol a platinra az kb megvehető. Én is valami olcsóbb izét vettem és másfél éve tök jól van, úgy fest nem is lesz baja.
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.04.13. 20:45

De addig előre is köszi.

Apróknál megtalálod a givis srácot.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: Robyc Dátum: 2010.04.13. 20:55

Kösziii!
Robyc

Motor típusa: SV 1000 N
Motor extrák: Finster kipu, hűtőrács, plexi, hasidom és 1szép konzol, LSL bukógomba.

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.04.13. 21:03

Töki írta:
De addig előre is köszi.

Szerintem doboz tartó esetében nem érdemes sz...rt venni. (sokan használnak itt Givi-t, köztük én is). Sok helyen lehet ilyet vásárolni. Nézz körül a net-en és partnerek részen is.
Doboz, ami passzol a platinra az kb megvehető. Én is valami olcsóbb izét vettem és másfél éve tök jól van, úgy fest nem is lesz baja.

Használod is?
Amúgy van pár elmebeteg aki csinál magának tartót.
De KB a Givi,kappa,Sw-motech és a hepco&becker.Ebből az utóbbi tetszik a legjobban.
zoli32

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2010.04.13. 21:17

zoli32 írta:
Töki írta:

Használod is?
De KB a Givi,kappa,Sw-motech és a hepco&becker.Ebből az utóbbi tetszik a legjobban.

Legrosszabb tavalyi évemben végig fent volt, (16,000km) és már előtte ősszel is.
Használom igen, napi használatban és túrákon is
2 henger, két kerék,
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.04.13. 21:26

Nekem kb 80.000-et futott a Givi. Igaz egyszer letört, kétszer meg váz probléma volt, de hát ez lehet nem a cucc hibája :D
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.04.13. 21:26

Töki írta:
zoli32 írta:
Használod is?

Legrosszabb tavalyi évemben végig fent volt, (16,000km) és már előtte ősszel is.

Már csak azért mert a jó multkor nem rémlett doboz csak a sárga mellény.
zoli32

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2010.04.14. 00:05

zoli32 írta:
Töki írta:

Már csak azért mert a jó multkor nem rémlett doboz csak a sárga mellény.

Pedig van... igaz sárga mellényekből sem állok rosszul :)
2 henger, két kerék,
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.16. 08:41

Takker!
Egyszer valahova tettél fel képeket a Te doboztartódról. Nagyon sasoltam, még ki is nyomtattam a képeket, de most nem találom őket sehol. Melyik topicba voltak?

(Most jutottam oda, hogy talán beruházok egyre, meg hozzá gondoltam egy MotoDetail-os 40 literes dobozt, ja meg az adaptert. )
maxos

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.16. 08:43

Ja, és olyan képek voltak, hogy lent volt az ülés, és látni lehetett a szerkezetet.
maxos

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2010.05.17. 21:37

maxos írta:Takker!
Egyszer valahova tettél fel képeket a Te doboztartódról. Nagyon sasoltam, még ki is nyomtattam a képeket, de most nem találom őket sehol. Melyik topicba voltak?

(Most jutottam oda, hogy talán beruházok egyre, meg hozzá gondoltam egy MotoDetail-os 40 literes dobozt, ja meg az adaptert. )

Sztem ebben a topikban volt, keress vissza nem volt olyan régen.

Nekem is 40L motodetail van, annak a platnijához kell még fúrni 2 lyukat a tartón de nem gyengíti meg és pikkpakk megvan.
Takker81

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.20. 19:28

OK, köszi!
Már böngésztem, de nem találtam, pedig biztos, hogy itt kell lennie
Majd mégegyszer nekifutok.
maxos

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.21. 21:42

Valahol, úgy rémlik, mintha ezen a fórumon olvastam volna, hogy van Pesten egy bolt, ahol katalogusáron lehet rendelni Lousis-os termékeket. Nem tudjátok, az elérhetőségét?

Az itteni kereskedő 330 Ft-s euróval számol, amit sokallok. A 255 eurós cucc 85 ezer pénz lenne nála.
maxos

HozzászólásSzerző: Kopasz Dátum: 2010.05.21. 22:27

Ha jól rémlik Kengyelfutó írta ezt korábban
Kopasz

Motor típusa: GSF 1200 S K6

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.22. 07:04

Akkor Kengyelfutó, pls....

Hiába kutakodtam idáig, nem találtam.
maxos

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.05.23. 07:24

Na, megrendeltem a Louis-ból.

Folkmusic! Pü. ment.
maxos

HozzászólásSzerző: maxos Dátum: 2010.06.28. 19:38

Kipróbáltam a dobozt, kiválóan műxik, nagyon prakikus, kényelmes, ugyhogy, Takker, mégegyszer köszi
az infókat

Akartam feltenni képeket, de azt írja:
"A képnek legalább 0 pixel szélesnek és 0 pixel magasnak kell lennie, valamint legfeljebb 1024 pixel széles és 1024 pixel magas lehet. A megadott kép 2576 pixel széles, és 1932 pixel magas."
maxos

ElőzőKövetkező

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek