Idomok SV-re

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: Idomok SV-re

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2012.08.20. 23:05

Töki írta:
Molotov írta:Sziasztok nekem a képen pirossal látható idomra lenne szükségem (párban) , esetleg valaki egy jó SV bontot tudna ajánlani ?

http://kepfeltoltes.hu/view/120812/SV65 ... es.hu_.jpg

Haliho,

En innen vettem aprosagokat ha kellett: Facebook: (mas kontaktom nincs hozzajuk...) Motorbonto Baja Nagyfalusi Robert

Motorbontó Baja Nagyfalusi Róbert

http://www.sugomotor.hu/
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

HozzászólásSzerző: Molotov Dátum: 2012.08.21. 20:41

Írtam nekik emailt van nekik , Köszönöm szépen a segitséget :)
Molotov

Telefonszám: 06306566125
Motor típusa: Sv 650 K4

HozzászólásSzerző: mocsarid Dátum: 2012.08.23. 09:53

Sziasztok!

Nem ebbe a topicba való, de ezt találtam a legfrissebbnek. SV 650-et szeretnék venni meg is van az "áldozat" de egy barátom aki nagyon ért a motorokhoz azt mondta, hogy kételyei vannak a mocit illetően. Holnap elmegyünk megnézni és majd ott több minden kiderül. De ha van valakinek bármilyen észrevétele, akkor megköszönném. Gyönyörű a motor a kérdés az lenne, hogy vajon miért van ennyire átépítve?Tényleg saját passzió vagy rommá volt törve?
Tudom,h képről ezt nem lehet megállapítani, de ha tudnátok segíteni, hogy mit érdemes ilyenkor megnézni az SV-ken, főleg ami árulkodó lehet az nagyon jól jönne.

Köszönöm a segítségeteket:
Dani

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... di-6045407
mocsarid

Motor típusa: még nincs

HozzászólásSzerző: remate Dátum: 2012.08.23. 11:01

mocsarid írta:Sziasztok!

Nem ebbe a topicba való, de ezt találtam a legfrissebbnek. SV 650-et szeretnék venni meg is van az "áldozat" de egy barátom aki nagyon ért a motorokhoz azt mondta, hogy kételyei vannak a mocit illetően. Holnap elmegyünk megnézni és majd ott több minden kiderül. De ha van valakinek bármilyen észrevétele, akkor megköszönném. Gyönyörű a motor a kérdés az lenne, hogy vajon miért van ennyire átépítve?Tényleg saját passzió vagy rommá volt törve?
Tudom,h képről ezt nem lehet megállapítani, de ha tudnátok segíteni, hogy mit érdemes ilyenkor megnézni az SV-ken, főleg ami árulkodó lehet az nagyon jól jönne.

Dani

Szia Dani!

Ha össze is volt törve, költött rá a képek alapján, ott nézz körbe, ami nem könnyen hozzáférhető rész (heggesztések, stb, a szokásos alap pontok vizsgálatán túl nézd meg, hogy jobbra és balra elforgatva a kormányt ugyan akkora e a táv a kormányvég és a tank között), ha mész vele kiderül, hogy van e egyenes futás... Én 2008-as évjáratút vettem ősszel 850-ért, szerelő ismerőssel, azóta is hiba nélkül ketyeg. 799-ért a 2004-es, főleg sűrűn átnézve a hasznaltmotor.hu kínálatát nem az a gyanúsan olcsó verzió. 2006 körüliek mozogtak ennyiért mikor utoljára néztem. Ebből még alkudni is tudsz, nagy pangás van. Ha kell zárt motorszállítóval a szerelő száma, szólj, versenyekre készített fel gépeket és a pályás motorok nagy részét is ismeri, így ha ott is hajtotta a vasat az eladó, jó eséllyel tudni fog róla. Sok sikert hozzá!

Máté
remate

Motor típusa: SV 650 K8
Motor extrák: sportkidörrögő és benzin, mint luxuscikk

HozzászólásSzerző: mocsarid Dátum: 2012.08.23. 12:14

remate írta:
mocsarid írta:Sziasztok!

Dani

Szia Dani!

Ha össze is volt törve, költött rá a képek alapján, ott nézz körbe, ami nem könnyen hozzáférhető rész (heggesztések, stb, a szokásos alap pontok vizsgálatán túl nézd meg, hogy jobbra és balra elforgatva a kormányt ugyan akkora e a táv a kormányvég és a tank között), ha mész vele kiderül, hogy van e egyenes futás... Én 2008-as évjáratút vettem ősszel 850-ért, szerelő ismerőssel, azóta is hiba nélkül ketyeg. 799-ért a 2004-es, főleg sűrűn átnézve a hasznaltmotor.hu kínálatát nem az a gyanúsan olcsó verzió. 2006 körüliek mozogtak ennyiért mikor utoljára néztem. Ebből még alkudni is tudsz, nagy pangás van. Ha kell zárt motorszállítóval a szerelő száma, szólj, versenyekre készített fel gépeket és a pályás motorok nagy részét is ismeri, így ha ott is hajtotta a vasat az eladó, jó eséllyel tudni fog róla. Sok sikert hozzá!

Máté

Szia Máté!

Köszi a segítséget. Elmegyünk és megnézzük holnap. Ha esetleg úgy alakul, hogy nem találunk rajta semmi olyat akkor még lehet, hogy jövő héten a szerelődet is megkérem, hogy nézzen rá (persze nem ingyen nyilván) és ha ő is okézza akkor megveszem. Jó lenne mert nagyon szép, tényleg nem mindennap rohangál ilyen SV az utakon:)
mocsarid

Motor típusa: még nincs

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.10.03. 18:51

Sziasztok! Új fórumozó vagyok itt. Lenne hozzátok egy kérdésem. Venni szeretnék egy hátsó sárvédőt az sv-re de nemvagyok benne biztos hogy megvegyem-e mert szerintem hiányzik róla egy felfogatási pont a jobb oldalánál? Kérdés szerintetek vegyem meg? Meg ha hiányzik a felfogatás nem fog menet közbe eltörni repedni? Köszi a választ!
http://www.kepfeltoltes.hu/121003/IMAG0 ... es.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu/121003/IMAG0 ... es.hu_.jpg
Sanyo-01

Motor típusa: SV 650S K3
Motor extrák: Bukógomba,s.plexi,Raptor kipufogó,felnicsík,kis rendszámtartó,mini index, nemsokára üléspúp és oldalidom...

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2012.10.03. 21:18

Onnan valóban hiányzik egy darab, ami nélkül nem tudod értelmesen rögzíteni.
vami

Motor típusa: DL 650

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.10.04. 07:13

Köszi a választ! És ha pótolnám valamivel? Pl lemezzel vagy aluból készítenék hozzá tartót? Igényesen nem kókányolva... 9500-ért adná postával..
Sanyo-01

Motor extrák: Bukógomba,s.plexi,Raptor kipufogó,felnicsík,kis rendszámtartó,mini index, nemsokára üléspúp és oldalidom...

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2012.10.04. 12:08

Sanyo-01 írta:Köszi a választ! És ha pótolnám valamivel? Pl lemezzel vagy aluból készítenék hozzá tartót? Igényesen nem kókányolva... 9500-ért adná postával..

Ennyiért adok neked olyat ami nem sérült :)
zolika

Motor típusa: SV 650S K5
Motor extrák: Apróságok...

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.10.04. 19:06

Szia! Érdekelne akkor a tied,képet tudsz róla mutatni? Postával eggyütt adnád ennyiért?
Sanyo-01

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2012.10.05. 00:31

Sanyo-01 írta:Szia! Érdekelne akkor a tied,képet tudsz róla mutatni? Postával eggyütt adnád ennyiért?

Nem tudom a posta mennyibe kerül és hogy kell becsomagolni. Végül is elég könnyű, de ha doboz térfogatot számolnak az szívás.
A legegyszerűbb (legalábbis nekem), az lenne, ha Pesten jársz összefutunk valahol és megnézed tetszik-e.
Persze ha ragaszkodsz a postához utánanézhetek. Mondjuk kicsit félek, hogy összetörnék szállítás közben.
Itt egy kép amikor felpróbáltam a mocira (végül csak a hasidomot festettem le):

Ez nem az én mocim, de oldalról pont így néz ki:

Ha érdekel pm-ben megbeszéljük a többit.
zolika

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.10.05. 21:31

Szia! Küldtem e-mailt nemtudom megkaptad-e. Érdekelne a cucc és lehet megtudnánk oldani azt is hogy pesten átvenné tőled a barátnőm. Én nyíregyházi vagyok. Képet tudnál még küldeni a másik oldalárol? Köszönöm a válaszokat! És végül mennyibe adnád?
Sanyo-01

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2012.10.06. 22:24

Sanyo-01 írta:Szia! Küldtem e-mailt nemtudom megkaptad-e. Érdekelne a cucc és lehet megtudnánk oldani azt is hogy pesten átvenné tőled a barátnőm. Én nyíregyházi vagyok. Képet tudnál még küldeni a másik oldalárol? Köszönöm a válaszokat! És végül mennyibe adnád?

Nem kaptam meg az e-mailt! Arra a címre küldted amit pü-ben írtam?
Mindegy ki veszi át a nevedben. Ha személyesen jön érte valaki legalább meg tudja nézni, hogy minden rendben van-e.

Csináltam egy képet a másik oldaláról is.

A szélén még a ragasztó maradványa van (festés előtt persze le kell tisztítani).
zolika

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.10.07. 00:10

Most nézem hogy elírtam az e-mail címet :( A .com helyett .hu-t írtam.. Bocsi! Megkérdezem hogy eltudná-e hozni akkor,ha nem akkor maradunk a postánál.. Barátnőm a Vezér utcán van koliba az Eltében a 14.kerben.. Ha esetleg ott vagy a közelében tudtok találkozni az jó lenne. Ha tőled messze van akkor marad a posta :) E-mailban írtam üzit.. :)
Sanyo-01

HozzászólásSzerző: Lacca444 Dátum: 2012.10.16. 22:46

Üdv Mindenkinek!

Egy ilyen hátsó sárvédő engem is érdekelne! Kitől lehet ilyet szerezni és mennyiért?
Lacca444

Motor típusa: SV 650S

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2012.10.19. 00:07

Lacca444 írta:Üdv Mindenkinek!

Egy ilyen hátsó sárvédő engem is érdekelne! Kitől lehet ilyet szerezni és mennyiért?

Szia,

Még két éve vettemMagdus Viktortól.
Ha érdekel pm-ben elküldöm az email címét.

Zoli
zolika

HozzászólásSzerző: Lacca444 Dátum: 2012.10.19. 17:53

zolika írta:
Lacca444 írta:Üdv Mindenkinek!

Szia,

Zoli

Rendben, megköszönném, Ő foglalkozik ennek a gyártásával?
Lacca444

Motor típusa: SV 650S

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.12.10. 00:02

Szia Zoli! Rég jártam itt. Azóta lekarbonoztam a sárvédőt és fennt is van,egy lyukat kellett fúrni rá és ennyit volt a történet. Majd küldök képet is róla. Minden jót mindenkinek! Sziasztok!
Sanyo-01

HozzászólásSzerző: matthew Dátum: 2012.12.11. 11:45

Üdv! még uj forumozó vagyok! Éredklődnék, hogy tudtok-e eladó hasidomot 03' SV 650s -re? vagy esetleg olyan személy aki a készítésével foglalkozik ? Illetve még érdekelene sárvédő idom is. Sajnos sárvédővel már megszívtam ! Vettem egyet és a rápróbáláskor sajnálattal tapasztaltam, hogy nem igazán megy rá, mivel a készítésekor valami el lett rontva és olyan mintha el lenne tekeredve (üvegszálas témA)! :S így nem lehet megfelelően ráfogatni! :S
matthew

Motor típusa: 03' SV 650 S

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2012.12.13. 12:38

Sanyo-01 írta:Szia Zoli! Rég jártam itt. Azóta lekarbonoztam a sárvédőt és fennt is van,egy lyukat kellett fúrni rá és ennyit volt a történet. Majd küldök képet is róla. Minden jót mindenkinek! Sziasztok!

Örülök, hogy minden rendben ment :)
Ha valamikor Pesten jársz mocival összefuthatnánk kíváncs vagyok hogy néz ki élőben!
zolika

HozzászólásSzerző: tibi125 Dátum: 2012.12.13. 21:28

Sziasztok

Lenne pár eladó cuccom sv650-hez

Wilbers progresszív rugó
Fém fékcső
Minden irányban állítható hátsó teló
Környezetvédelmi tiltás oldó
Gyári N-es fejidomba magasított plexi
tibi125

Telefonszám: 209518243
Motor típusa: sv 650n k3

HozzászólásSzerző: remate Dátum: 2012.12.17. 16:03

tibi125 írta:Sziasztok

Lenne pár eladó cuccom sv650-hez

Wilbers progresszív rugó
Fém fékcső
Minden irányban állítható hátsó teló
Környezetvédelmi tiltás oldó
Gyári N-es fejidomba magasított plexi

Szia Tibi!

A magasított plexiről tudnál képet küldeni? A környezetvédelmi tiltás oldó alatt mit kell érteni? kis elektronika tovább engedi forogni a motort, vagy van egy rakás bébifókád, esetleg egy tömött boríték az ellenőrnek?

Köszönöm!

Máté
remate

Motor típusa: SV 650 K8
Motor extrák: sportkidörrögő és benzin, mint luxuscikk

HozzászólásSzerző: bagaba Dátum: 2012.12.19. 12:18

Hogyha szeretnék feltenni egy sárvédőt, egy undertailt, és egy kis rendszámtartót, akkor hogy lehet megoldani a gyári öntött darab cseréjét? Le kell vágni belőle azt a részt ahova az undertail megy, vagy az egész darabot le kell szedni? Én szívesen kikapnám a szervízpakk tartó részt is, de nemtudom, hogy megoldató-e.
bagaba

Motor típusa: SV 650N K6
Motor extrák: Raptor dob, egyedi alu karok, tükrök, hűtővédő.

HozzászólásSzerző: Sanyo-01 Dátum: 2012.12.23. 21:14

Sziasztok! Zoli! Amit igértem itt vannak a képek: http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6147_n.jpg

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 1277_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9617_n.jpg
Van még mit rajta csinálni de tavaszra csak kész lesz :)
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
Sanyo-01

HozzászólásSzerző: Padawansv Dátum: 2013.01.18. 18:22

Sziasztok!

Problémám a következő:

Vettem egy sötétített plexit az SV1000S-emre és a a legfelső lyuk rajta, mintha kicsi lenne, és a műszerfal idomja azon a részen ahol van a menet nem fér át rajta, így nem bírom összefogatni a fekete takaró idomot a fejidommal.
Kép:
http://frmpic.sportmotor.hu/p/159/528018/2
Padawansv

Telefonszám: +36204235246
Motor típusa: SV1000S K3

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2013.01.19. 10:11

Le szokták vágni a felső fület a plexiről. Fogja úgy is, és össze lehet rakni.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: kiszsupi Dátum: 2013.02.16. 09:53

Sziasztok!

Kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a Suzuki Sv 650N es motoromra szeretnék venni hátsó sárvádőt esetleg van valakinek eladó ????

írhattok emailt is : zsupekbali@freemail.hu

Előre is köszönöm!!!!
kiszsupi

Motor típusa: Suzuki sv 650 N
Motor extrák: Sportdob

Re: A fórummal kapcsolatos kérdések, kérések, változások

HozzászólásSzerző: vaskes Dátum: 2013.03.11. 13:09

Kérdés, kérés, segítség!

Olyan kérdésem lenne, hogy suzuki SV650N, át van alakítva streefighter stílusra! A gyári műszerfalat szeretném feltenni rá, de a fejidom mögé, nehézkesen fér be! Valami tartókonzolt kellene csináltatni, vagy létezik hozzá a gyári? Ha valakinek van ilyen gépezete, és már túl van ezen, írjon már rám,legyen szíves! Köszönöm!
vaskes

Motor típusa: sv650N

HozzászólásSzerző: Padawansv Dátum: 2013.03.13. 11:27

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a teliidomos SV-mhez kellene a lyukakba azok a gumi gyűrűk amik a furatokban vannak. HOl tudnék olyat szerezni? Köszi!
Padawansv

Telefonszám: +36204235246
Motor típusa: SV1000S K3

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2013.04.10. 19:27

Padawansv írta:Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a teliidomos SV-mhez kellene a lyukakba azok a gumi gyűrűk amik a furatokban vannak. HOl tudnék olyat szerezni? Köszi!

Nem tudom, hogy pontosan milyen gumi gyuruk kellenek oda, igy szerintem vegyel ki egyet a motorbol, menj be bauhausa-ba vagy brico-ba es valogass kedvedre.
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: V2master Dátum: 2013.04.30. 09:34

Hello!

Műszaki vizsgához szükségem lenne egy gyári rendszámtábla tartóra egy sv1000s-hez(2004). Van valakinek ilyen kölcsönbe pár napra?
Előre is köszönöm!
András
V2master

Motor típusa: SV 1000 S K4

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2013.06.14. 21:56

Lacca444 írta:
zolika írta:Szia,

Zoli

Sziasztok!

Tudom régi a hozzászólás, de hátha él még a dolog.
Engem is érdekelne 1 ilyen hátsó sárvédő, mert a neten keresgélve, csak K3 utánit találtam.
De sajnos nekem K1-es van és nem nagyon találok rá valót. Nem is nagyon szeretném szabni az idomot.
Köszönöm előre is a segítséget!

Hülyéktől mentes napsütéses jó időt!
Szeretetben gazdag Globális felmelegedést kívánok mindenkinek!
Szati

Motor típusa: Suzuki SV 650S K1
Motor extrák: Muslicák,szúnyogok, bogarak és Raptor kidörgő!

HozzászólásSzerző: bodorati73 Dátum: 2013.10.19. 08:34

Sziasztok 2005-s Sv650-re szeretnék hátsó sárvédőt,de nem arany áron ha tudtok segítsetek. Köszönöm
Attila
bodorati73

Telefonszám: 06 30-478-5700
Motor típusa: SV 650N K5
Motor extrák: Bukógomba,leo kipuf,Pazzaz alu kormány,kis index,hátsó sárvédő,riasztó,5300km.Sebességfokozat kijelző?Kormánygátló!!És egy isteni csaj!!!

HozzászólásSzerző: rolf Dátum: 2014.02.25. 09:59

Sziasztok.
2007 es sv 1000 -re keresek alsó idomot. (eke idomot) Fekete kellene, de ha más szinű az sem baj. Ha esetleg van valakinek eladó
akkor én vevő lennék rá.
Köszönöm.
rolf

Motor típusa: sv 1000 s
Motor extrák: fokozat jelző

konzol

HozzászólásSzerző: Steiner8898 Dátum: 2014.03.07. 22:47

Sziasztok!

rendeltem egy hasidomot, konzol nélkül mert igen jó áron kínálták. Tudnátok küldeni egy rajzot meg méreteket hogy legyártsam a konzolt? vagy lehet azt is kapni külön?

Köszi a segítséget előre is!
Steiner8898

Motor típusa: sv 650s k3

Re: konzol

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2014.03.10. 22:06

Steiner8898 írta:Sziasztok!

rendeltem egy hasidomot, konzol nélkül mert igen jó áron kínálták. Tudnátok küldeni egy rajzot meg méreteket hogy legyártsam a konzolt? vagy lehet azt is kapni külön?

Köszi a segítséget előre is!

Szia,

K3-as SV-re meg kepeket sem tudok kuldeni a konzolrol.
Muanyag vagy uvegszalas a hasidom? Sajnos mindegyik metevedik szaradas / kotes kozben igy 90%, hogy a hozza adott konzollal sem fog tokeletes allni a hasidom a motoron.
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: djsumymk2 Dátum: 2014.04.14. 18:42

üdv nektek sv-sek!!
szeretnék venni Sv650S re üléspúp-t! vki esetleg tudna eladot v egyaltalan hol keressek?lehetoleg belfoldon
kosz az infokat /zárral együtt stb../
djsumymk2

Telefonszám: 06305837353
Motor extrák: kisindexek+gyári rendszámtartó lecserélve+üléspúp

HozzászólásSzerző: Nervosa Dátum: 2014.04.30. 08:19

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, motor vásárlás folyamatban, a kiszemelt egy 2009-es SV650S :) Egész pontosan Ő a az:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... yv-7812442

A kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e segíteni abban, hogy honnan tudok teljes idomszettet szerezni? Ilyen oldalidomra lenne szükségem:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... km-7111202

Keresgéltem neten, de semmi értelmes linket nem találtam :S Előre is köszönöm szépen! :)
Nervosa

Telefonszám: 06305886116
Motor típusa: SV 650S K9

HozzászólásSzerző: taxis Dátum: 2014.05.05. 10:35

Üdv! Jobb előre gyári irányjelzőre lenne szükségem,megfizethető áron. Előre is köszönöm a segítséget. Elérhető vagyok: zsolt_juhasz@hotmail.com
taxis

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2014.05.06. 07:41

taxis írta:Üdv! Jobb előre gyári irányjelzőre lenne szükségem,megfizethető áron. Előre is köszönöm a segítséget. Elérhető vagyok: zsolt_juhasz@hotmail.com

Itt találsz indexet: http://motoralkatresz.eu/termekek/egyeb/IS37E_index/
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

ElőzőKövetkező

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek