Idomok SV-re

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: Idomok SV-re

HozzászólásSzerző: taxis Dátum: 2014.05.06. 18:31

frpeter írta:
taxis írta:Üdv! Jobb előre gyári irányjelzőre lenne szükségem,megfizethető áron. Előre is köszönöm a segítséget. Elérhető vagyok: zsolt_juhasz@hotmail.com

Itt találsz indexet: http://motoralkatresz.eu/termekek/egyeb/IS37E_index/

Köszönöm.
taxis

Motor típusa: SV 650S K5

Üléspúp

HozzászólásSzerző: djsumymk2 Dátum: 2014.05.17. 12:17

Engedelmetekkel:)
Sikerült le mintáznom a gyári ülésadaptert:)
Sajna még fényezés elött állok:S:)

djsumymk2

Telefonszám: 06305837353
Motor típusa: SV 650S K3
Motor extrák: kisindexek+gyári rendszámtartó lecserélve+üléspúp

HozzászólásSzerző: Bence Dátum: 2014.06.02. 02:03

Sziasztok!

Új vagyok még itt, most regisztráltam. SV 650S K4-esem van. Vettem hozzá pályaidomot. Valaki tudna segíteni a felszerelésben vagy esetleg konzolt tudna valaki legyártani hozzá?

Üdv Bence
Bence

Telefonszám: 706146592
Motor típusa: SV 650S K4
Motor extrák: Bódis Sport Dob

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2014.06.12. 23:13

Bence írta:Sziasztok!

Új vagyok még itt, most regisztráltam. SV 650S K4-esem van. Vettem hozzá pályaidomot. Valaki tudna segíteni a felszerelésben vagy esetleg konzolt tudna valaki legyártani hozzá?

Üdv Bence

hello,

Probalj meg onnan konzolokat szerezni ahonnan vetted. Mas esetben az egyedi igenynek magas ara lesz. Vagy probalj meg valakitol kolcson kerni konzolokat es csinaltass minta alapjan
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

Re: Üléspúp

HozzászólásSzerző: robigabi Dátum: 2014.07.01. 11:16

djsumymk2 írta:Engedelmetekkel:)
Sikerült le mintáznom a gyári ülésadaptert:)
Sajna még fényezés elött állok:S:)

Szia...mennyibe fájna egy üléspúp?Köszönöm

robigabi

Motor típusa: SV 650S K3
Motor extrák: raptor sportkipufogó, túra plexi, kormány stabilizátor, szivartöltő

HozzászólásSzerző: programmer Dátum: 2014.07.22. 17:50

SV-mre szeretnék hátsó sárvédőt, a lengőkarra szerelhető kerék fölöttire gondolok. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.
Alapvetően két értelmest modellt találtam, az egyik egy no name üvegszálas darab, olyan 20e körüli árral. A másik egy Puig, 35e forintos árral, ez ABS műanyag. Az ABS tartósabb és gondolom pontosabban is illeszkedik.
programmer

Motor típusa: SV650 N K4
Motor extrák: LEDes indexek, bukógomba, kis rendszámtartó és LEDes világítás, nyitott dob.

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2014.07.23. 14:46

programmer írta:SV-mre szeretnék hátsó sárvédőt, a lengőkarra szerelhető kerék fölöttire gondolok. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.
Alapvetően két értelmest modellt találtam, az egyik egy no name üvegszálas darab, olyan 20e körüli árral. A másik egy Puig, 35e forintos árral, ez ABS műanyag. Az ABS tartósabb és gondolom pontosabban is illeszkedik.

Szia,

régebben én is kerestem rá ilyen hátsó sárvédőt. Sajnos amiket én találtam azokat szinte mindet kivétel nélkül faragni kellett 1 kicsit mert nem teljesen passzolnak mindenütt ezek az idomok. Vagy olyat találtam még, hogy neked kell kifúrni a lyukakat rajta.
Szeretetben gazdag Globális felmelegedést kívánok mindenkinek!
Szati

Motor típusa: Suzuki SV 650S K1
Motor extrák: Muslicák,szúnyogok, bogarak és Raptor kidörgő!

HozzászólásSzerző: programmer Dátum: 2014.07.29. 19:34

Megnéztem elég sok hátsó sárvédőt, ami illeszkedne is a motorra ott a képeken nem láttam szerszámos dobozt. Lehet, hogy levágták, de nem volt ott. Milyen évjárattól van a hátsó teleszkóp mögött a szerszámos doboz? A motorom 2004-es, de az olasz gazda sok idomot cserélt újabbra, így bizonytalan az évjárat.
programmer

Motor típusa: SV650 N K4
Motor extrák: LEDes indexek, bukógomba, kis rendszámtartó és LEDes világítás, nyitott dob.

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2014.07.30. 08:43

programmer írta:Megnéztem elég sok hátsó sárvédőt, ami illeszkedne is a motorra ott a képeken nem láttam szerszámos dobozt. Lehet, hogy levágták, de nem volt ott. Milyen évjárattól van a hátsó teleszkóp mögött a szerszámos doboz? A motorom 2004-es, de az olasz gazda sok idomot cserélt újabbra, így bizonytalan az évjárat.

Ha jól emlékszem, akkor 2005-től.
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: 2014.11.07. 08:24

SV hátsó ülés helyére tehető ülésidom eladó. 6000 Ft. 06 31 322 88 15
Tamás

Motor típusa: SV 1000 S K4

HozzászólásSzerző: bodnair Dátum: 2014.11.23. 12:43

Üdv mindenkinek!
Valaki meg tudná mondani h 2004-s s-es verzión, ha kicserélem a gyári plexit egy bubis plexire mennyivel lesz jobb a szélvédelem? Most hogy átalakítottam túrakormányosra menet közben már a mellkasomtól felfelé érzem a menetszelet. Ezzel nyáron lehet h nem is lenne gond de hidegebb időben elég kellemetlen. Szerintetek segítene ezen egy bubis plexi?
Motorozom, tehát vagyok!
bodnair

Motor típusa: SV 650s K4
Motor extrák: Az asszony :)

HozzászólásSzerző: zsolt7 Dátum: 2014.11.25. 15:42

Helló! Nekem bubis plexi van a gépen, semmivel semm jobb a gyáritól, csak jobban néz ki tőle. Üdv.
zsolt7

Telefonszám: 06 20 513 0062
Motor típusa: SV 650S K4
Motor extrák: üléspúp,ekeidom,Lsl konzolos bukogomba,Leo Vince sportdob,,rinyacsik,gipro fokozatkijelzö,Fabri füstszinü plexi,

HozzászólásSzerző: Bandy13 Dátum: 2014.12.03. 16:03

Sziasztok! Érdeklődnék hogy kell plexit felrakni?
Bandy13

Motor típusa: Sv 650s K6

HozzászólásSzerző: HopiDudi Dátum: 2015.02.25. 07:43

Tamás írta:SV hátsó ülés helyére tehető ülésidom eladó. 6000 Ft. 06 31 322 88 15
Milyen színű? Konzol van hozzá? Képet lehet kérni? Persze ha még megvan :D
HopiDudi

Motor típusa: SV 650 S K4
Motor extrák: Nonfango top case, MotoDetail nyeregtáskaszett, fekete plexi és...ENNYI! :D

HozzászólásSzerző: HopiDudi Dátum: 2015.02.25. 07:46

Üdv mindenkinek! :D Teljes oldalidomot szeretnék a motoromra (fekete K4 SV650S). Hol tudnék normális utángyártottat normális áron beszerezni? Köszi!:D
HopiDudi

Motor típusa: SV 650 S K4
Motor extrák: Nonfango top case, MotoDetail nyeregtáskaszett, fekete plexi és...ENNYI! :D

HozzászólásSzerző: szaboolcs Dátum: 2015.04.23. 11:40

HopiDudi írta:Üdv mindenkinek! :D Teljes oldalidomot szeretnék a motoromra (fekete K4 SV650S). Hol tudnék normális utángyártottat normális áron beszerezni? Köszi!:D

Ez engem is érdekelne :) fekete K8 SV650S-re
szaboolcs

Motor típusa: SV650S K8
Motor extrák: G.P.R. dob

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2015.08.26. 15:58

Sziasztok

Sikerült szereznem egy hátsó sárvédő idomot a motorra. De van egy kis gondom vele. Az idom a 2003 utáni Sv-khez gyártódott nekem pedig a régebbi fajta van. A felfogatása egyik oldalon a lánctakaróhoz esik a másik oldalon pedig a fékcső lefogatásnál van. A régebbi típuson sajnos háttrébb esik a fékcső billincs helye mint az újakon.
Anélkül szeretném felrakni a motorra, hogy új lyukat kelljen fúrni a fékcső lefogatás elé.
Valakinek valamilyen ötelet esetleg, vagy megoldás?
Szati

HozzászólásSzerző: gyuri1 Dátum: 2015.09.29. 20:37

Szati írta:Sziasztok

Sikerült szereznem egy hátsó sárvédő idomot a motorra. De van egy kis gondom vele. Az idom a 2003 utáni Sv-khez gyártódott nekem pedig a régebbi fajta van. A felfogatása egyik oldalon a lánctakaróhoz esik a másik oldalon pedig a fékcső lefogatásnál van. A régebbi típuson sajnos háttrébb esik a fékcső billincs helye mint az újakon.
Anélkül szeretném felrakni a motorra, hogy új lyukat kelljen fúrni a fékcső lefogatás elé.

Honnan sikerült szerezned?képet tudsz felrakni róla?
gyuri1

Motor típusa: Sv 650 n k2
Motor extrák: Usb,fokozatkijelző.

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2015.10.05. 16:03

gyuri1 írta:
Szati írta:Sziasztok

Szia

Sportmotoron találtam rá. Ha érdekel tudok küldeni egy mail címet privátban.
Még sajnos nincs fent a motoron.

Széles utat.
Szati

HozzászólásSzerző: gyuri1 Dátum: 2015.10.09. 09:37

Szati írta:
gyuri1 írta:

Szia

Sportmotoron találtam rá. Ha érdekel tudok küldeni egy mail címet privátban.
Még sajnos nincs fent a motoron.

Széles utat.

Azt megköszönném.várom.
gyuri1

Motor típusa: Sv 650 n k2
Motor extrák: Usb,fokozatkijelző.

HozzászólásSzerző: TiC Dátum: 2015.11.12. 17:55

Sziasztok!
SV 1000N-re keresek az alábbi linken látható komplett fényszóró-burkolatot. Sajnos csak a későbbi modelleken volt ilyen gyári burkolat, az enyémen nincs. Ha valaki tud ilyenről, kérem jelezze. Köszönöm
fényszóró burkolat
Üdv: TiC
TiC

Motor típusa: SV 1000N K4

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2015.11.13. 08:02

Szia!
Bármelyik Suzuki márkakereskedés tud ebben segíteni.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: TiC Dátum: 2015.11.16. 17:45

Szia!

Köszi a választ, igen én is néztem, hogy rendelhető alkatrész(ek)-ről van szó. De gondoltam egy kérdést megér, hátha valaki tud ilyenről bontva. Gyanítom, hogy a Suzukinál arany áron adják az ilyesmit.
Azért köszi.

Üdv:TiC
TiC

Motor típusa: SV 1000N K4

HozzászólásSzerző: Petrohay1 Dátum: 2016.05.02. 09:29

Sziasztok! Olyan hasidomot keresek, amelyik nagyobb mint amit általában a képeken láthatunk. Sajnos nem tudok képet feltölteni, hogy milyenre gondolok, de lényeg, hogy jól hátranyúlik a kipuffogó felé. A tippeket előre is köszönöm![url=null]null[/url]
Petrohay1

Telefonszám: 36306296637
Motor típusa: SV 650 S

HozzászólásSzerző: Norbedlee Dátum: 2016.06.10. 10:15

Sziasztok! 2008-as 650-es S-es SV-re szeretnék alsó "eke" idomot. Rengeteget lehet találni neten hozzá de mindenki azt írja tartó konzol nélkül. Lehet esetleg konzolt is kapni hozzá? vagy egyénileg gyártani kell vagy mi ennek a menete? köszi urak

üdv
Norbedlee

Motor típusa: SV 650 2008. ABS

gyári csavar

HozzászólásSzerző: Tib76 Dátum: 2016.10.18. 11:28

Sziasztok!
Új vagyok itt, bocsi ha "dőreséget" kérdezek...
Az ülés alatti kis oldalidom rögzítő csavarjában (mindkét oldalon) kikopott az imbusz süllyeszték, forog benne az imbuszkulcs. Hol tudok ilyen csavarokat vásárolni??? Keresgettem a neten, de semmi találat...
Köszi a válaszokat!
Tib76

Motor típusa: SV 650N K8

Re: gyári csavar

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2016.10.18. 18:59

Tib76 írta:Sziasztok!
Új vagyok itt, bocsi ha "dőreséget" kérdezek...
Az ülés alatti kis oldalidom rögzítő csavarjában (mindkét oldalon) kikopott az imbusz süllyeszték, forog benne az imbuszkulcs. Hol tudok ilyen csavarokat vásárolni??? Keresgettem a neten, de semmi találat...
Köszi a válaszokat!

Szia!

Megkockáztatom hogy csavarboltban tudnak adni olyat, vagy legalábbis nagyon hasonlót.

Z.
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

HozzászólásSzerző: BenjiSv Dátum: 2016.11.24. 22:49

Sziasztok!
2000-es évjáratú sv-re szeretnék hátsó ülés helyére tehető idomot. Nincs valakinek elfekvőben? Vagy ötlet, hogy hol lehetne beszerezni?
"Motorra ülök, ha itt a nyár,
Szabad vagyok mint a madár!"
BenjiSv

Telefonszám: +36703252551
Motor típusa: SV 650S KY
Motor extrák: Kormány kiemelő, lsl alu kormány, raptor fejidom, egyedi oldalidom, bukógomba, kis index, kis rendszámtartó nyitott karbon dob.

HozzászólásSzerző: Tib76 Dátum: 2016.11.30. 20:56

Szia!
ez még nem is olyan drága gyáriban sem...
http://www.suzuki.hu/pages/display/moto ... /sv_1000_s
használtan is 15-20-at elkérnek érte, és akkor az még nem is színegyező...
itt is lehet érdeklődni:
http://www.batszimotor.hu/index.php?uid ... uk&cid=121
illetve marad az ebay...:
http://www.ebay.com/itm/Rear-Pillion-Pa ... iQ&vxp=mtr

ezen kívül, ha vagy facén akkor gyere csopiba és itt is volt fent két hete 2db eladó is:
https://www.facebook.com/groups/561702243917419/
Tib76

Motor típusa: SV 650N K8

HozzászólásSzerző: Greso Dátum: 2017.07.23. 14:25

Sziasztok
A kérdésem az lenne, hogy valaki tud eladó hűtőre való idomot vagy hogy honnan lehetne beszerezni ?
Az alábbi képen láthatót.
http://www.svrider.com/forum/gallery/da ... C04135.JPG

Greso

Motor típusa: Sv1000 n
Motor extrák: Sv1000 n

HozzászólásSzerző: Gyuri Dátum: 2017.08.13. 10:05

Sziasztok! Sv 650 k5-höz keresek első sárvédőt, fekete színben előnyös de lehet más színű is.
Gyuri

Motor típusa: Suzuki Sv 650 K5

Előző

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek