Tapasztalatok az SV-ről

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: Tapasztalatok az SV-ről

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2012.02.25. 12:21

www.svmedia.hu odlalt olvasd át, és nagyrészére választ kapsz :)
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: Dzsozi Dátum: 2012.05.28. 11:20

Sziasztok!

Szombaton Boldog Tulajdonosa lettem egy 2001-es SV650S-nek.
Rengeteget kerestem neten de sehol sem találtam felhasználói készikönyvet. Szervízkönyvet azt igen. Véletlenül nem tudna valaki küldeni nekem egy felhasználói készikönyvet elektornikus formában? Vagy egy helyet ahonnan le tudnám tölteni?
Bocsánat ha nem pont ebbe a topicba kellett volna ezt írnom de nem tudtam, hogy melyikbe passzolhatna.

Előre is köszönöm a segítséget.
Dzsozi

Motor típusa: Suzuki SV650S K1
Motor extrák: Full titán Akrapovic rendszer
Hátsó doboz

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2012.05.28. 19:30

Ha a médián nincs fent, akkor sok esélyt nem látok rá, de hátha.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: BoBó Dátum: 2012.05.29. 16:16

Dzsozi írta:Sziasztok!

Szombaton Boldog Tulajdonosa lettem egy 2001-es SV650S-nek.
Rengeteget kerestem neten de sehol sem találtam felhasználói készikönyvet. Szervízkönyvet azt igen. Véletlenül nem tudna valaki küldeni nekem egy felhasználói készikönyvet elektornikus formában? Vagy egy helyet ahonnan le tudnám tölteni?
Bocsánat ha nem pont ebbe a topicba kellett volna ezt írnom de nem tudtam, hogy melyikbe passzolhatna.

Előre is köszönöm a segítséget.

ITT Lap alja.
BoBó

HozzászólásSzerző: garcia66 Dátum: 2015.03.15. 20:52

Sziasztok!

Nem is tudom, hogy kezdjem.
Amolyan "újrakezdőnek" számítok, mert kb.15-20 éve nem ültem nagy motoron, az utóbbi években robogóztam. Idén rászántam magam, hogy veszek egy olyan gépet, amellyel munkába is járhatok, ill. kisebb, 150-200 km hosszúságú túrákat is tehetnék. Az elgondolás mindenképp kicsit sportos, de inkább túragép volt, egy kikötéssel - csak V2 lehet!!!!!!
Már évek óta nézegetem a hangvillások kutyusát, ő volt az első számú célpont. Valamelyik nap azonban megláttam őt : http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... _n-8717298 és ehhez kapcsolódna is a kérdésem. Valaki ismeri a motort? (priviben várom a választ) Tudtok esetleg olyan szerelőt/kereskedőt Nagykanizsán, aki korrektül átnézné és erről írásos véleményt adna?

Megmondom őszintén kicsit félek az sv1000-től, főleg "kezdésként, de én sem tudom azt megtenni, hogy veszek egy kisebbet, majd váltok nagyobbra.
Azt hiszem röviden ennyi, ha megveszem - vagy esetleg egy másik sv-t - akkor majd beszámolok róla.

A választ előre is köszönöm.
Üdv.
garcia66

Motor típusa: sv1000N

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2015.03.16. 09:00

Egy átalakított motor nekem mindig gyanús. Kérdezd meg, hogy meg vannak-e az eredeti cuccai! A megtett km is nekem egy kicsit kevésnek tűnik a leírt túrák alapján, egy angol túra 10000 km körül van. Egyébként szerintem egy 650-es SV is elég munkába járásra és kisebb túrákra.

garcia66 írta:Sziasztok!

Nem is tudom, hogy kezdjem.
Amolyan "újrakezdőnek" számítok, mert kb.15-20 éve nem ültem nagy motoron, az utóbbi években robogóztam. Idén rászántam magam, hogy veszek egy olyan gépet, amellyel munkába is járhatok, ill. kisebb, 150-200 km hosszúságú túrákat is tehetnék. Az elgondolás mindenképp kicsit sportos, de inkább túragép volt, egy kikötéssel - csak V2 lehet!!!!!!
Már évek óta nézegetem a hangvillások kutyusát, ő volt az első számú célpont. Valamelyik nap azonban megláttam őt : http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... _n-8717298 és ehhez kapcsolódna is a kérdésem. Valaki ismeri a motort? (priviben várom a választ) Tudtok esetleg olyan szerelőt/kereskedőt Nagykanizsán, aki korrektül átnézné és erről írásos véleményt adna?

Megmondom őszintén kicsit félek az sv1000-től, főleg "kezdésként, de én sem tudom azt megtenni, hogy veszek egy kisebbet, majd váltok nagyobbra.
Azt hiszem röviden ennyi, ha megveszem - vagy esetleg egy másik sv-t - akkor majd beszámolok róla.

A választ előre is köszönöm.
Üdv.
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2015.03.25. 15:10

Szia

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem lehet tudni, hogy mit miért alakítottak át. Az átalakítás után pedig nem biztos, hogy neked is ugyan olyan jó lenne a motor mint a mostani tulajnak.
Én is javaslom a 650-est. Számomra bevállt motor. Tavaly voltunk egy kisebb csoporttal egy komolyabb Erdélyi túrán. (1400 km-ert kavarogtunk)
Ha csak arra szeretnéd használni, hogy kisebb túrákra és munkába járj vele akkor jobb lehet a kisebb is. Azért mert ez is viszi nyugodtan a 130 és 150 között "megpakolva" kényelmesen az embert!

Üdv Szati
Szeretetben gazdag Globális felmelegedést kívánok mindenkinek!
Szati

Motor típusa: Suzuki SV 650S K1
Motor extrák: Muslicák,szúnyogok, bogarak és Raptor kidörgő!

HozzászólásSzerző: bojteja Dátum: 2017.09.12. 10:23

Sziasztok!
Egy kis segitséget szeretnék kérni , van egy sv 650 motorom és olyan jelenségel találtam szembe magam hogy ha 120-150-körül megyek vele egy idő után kigyullad a motor olaj lámpa és leáll amotor, 10 perc várakozás után ismét indul megy , már kétszer csinálta és nem tudom milehet a probléma.
bojteja

Telefonszám: 06703292883
Motor típusa: 2006 sv 650

Előző

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek