Sportdobok

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: Sportdobok

HozzászólásSzerző: zerocool51 Dátum: 2012.06.18. 22:56

Valahol olvastam, hogy a carbon dobok az SV-ken, főleg az 1000-esen "elégnek", ezért jobb választás a fém. De nem értek hozzá, nekem csak stock dobom van, de én is tervezek egy újat majd.

zolika írta:
frpeter írta:Vegyél :)

Elégedett vagyok a mostani Finster-el, csak érdekeltek a tapasztalatok.
Az svrider-en találtam pár elrettentő képet:

zerocool51

Motor típusa: SV650N

HozzászólásSzerző: bagaba Dátum: 2012.12.20. 12:12

Hamarosan eladósorba kerül egy 650-esre való Raptor dob. Kitűnő állapotban van. Érdekel valakit? kép
bagaba

Motor típusa: SV 650N K6
Motor extrák: Raptor dob, egyedi alu karok, tükrök, hűtővédő.

HozzászólásSzerző: svtotya@freemail.hu Dátum: 2013.02.05. 20:55

Üdv mindenkinek.

Érdeklődnék, hogy sv-hez kipufogó összekötő csőre hol lehet szert tenni. Ha valaki tud segíteni megköszönném.
svtotya@freemail.hu

Motor típusa: SV 650 K1
Motor extrák: Lucas alu kormány, mini irányjelző,hasidom.

HozzászólásSzerző: programmer Dátum: 2013.02.12. 23:24

Budapesten nekem van egy ilyen összekötőm, teljesen új: http://i.ebayimg.com/t/SV650-Standard-S ... !~~_12.JPG
programmer

Motor típusa: SV650 N K4
Motor extrák: LEDes indexek, bukógomba, kis rendszámtartó és LEDes világítás, nyitott dob.

HozzászólásSzerző: roy Dátum: 2013.02.19. 23:05

sziasztok!
SV 650S k4-re keresek ülés alá felhúzott kipufogót (elsősorban 1 db-os monot nem duált) vagy olyat, aki készítene ilyet. Az utaslábtartót szeretném, ha fent maradna (távtartóval vagy mögötte elvezetve a kipufogót...). Amit eddig neten láttam az talán Devil meg Leo Vince volt.
Ha van valakinek infoja az árakról, úgy általánosságban ez elérhető típusokról, tapasztalata esetleg, azt megköszönném.
üdv
roy
roy

Motor típusa: SV 650 K4
Motor extrák: Egyedi fényezés, bukógomba, kis nyíl alakú indexek, egyedi sárvédő-rendszámtartó....egyenlőre! :)

HozzászólásSzerző: pady Dátum: 2013.03.26. 13:15

üdv olyan kérdéssel fordulok hozzátok h valaki tudja h az 1000s sv leömlő része jó-e a 650-re a hengereknél passzolnak?? Vagy ha valaki tudja h tudnám megcsinálni az sv-et k4-es 2 kipufosra az légyszí irjon. valamint még érdekelne hasidom is felfogatokkal együtt köszi előre is
pady

Telefonszám: 06306933293
Motor típusa: sv 650 s k4
Motor extrák: sportkipuf termingnoni, hátsó ledes sötétitett beépitett indexes lámpa,sötétitett plexi

HozzászólásSzerző: zerocool51 Dátum: 2013.03.29. 14:05

Hali,

Valakinek van E-s eladó sportdobja?
zerocool51

HozzászólásSzerző: fafa Dátum: 2013.03.29. 19:44

Arrow dob injektorosra (E-S!), Yoshimura porlasztósra eladó gyönyörű állapotban.650
fafa

Motor típusa: Sv 650 N K1 K5

HozzászólásSzerző: Szódás Dátum: 2013.04.02. 19:53

Sziasztok. SOS-ben kéne nekem segítség tőletek. Egy leovince Sbk full carbon dobhpz hozzátudnék jutni. Elég emberi áron.
A kérdésem hogy szerintetek ezt én feltudom e rakni a kis 2003-as sv 1000s-emre. berakok egy képet róla hátha segít a megfejtésben. Nem nagyon akarom az rendszert szétbarmolni
ezért csak esetleg kisebb átalakítással szeretném megoldani ha lehetőség van rá. Köszönöm a segítségeteket. még annyit tudok hogy Suzuki B kingen volt.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Szódás

Motor típusa: Sv 1000S K3

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2013.04.02. 20:17

Szódás írta:Sziasztok. SOS-ben kéne nekem segítség tőletek. Egy leovince Sbk full carbon dobhpz hozzátudnék jutni. Elég emberi áron.
A kérdésem hogy szerintetek ezt én feltudom e rakni a kis 2003-as sv 1000s-emre. berakok egy képet róla hátha segít a megfejtésben. Nem nagyon akarom az rendszert szétbarmolni
ezért csak esetleg kisebb átalakítással szeretném megoldani ha lehetőség van rá. Köszönöm a segítségeteket. még annyit tudok hogy Suzuki B kingen volt.

Ha visszaolvasol láthatod hogy a karbon dobok el szoktak égni az SV-n. Valahogy nem bírják a V2-t... Ennek fényében lehet hogy olcsó, de érdemes reckírozni?

Üdv,
Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

HozzászólásSzerző: bagaba Dátum: 2013.04.02. 20:28

bagaba

Motor típusa: SV 650N K6
Motor extrák: Raptor dob, egyedi alu karok, tükrök, hűtővédő.

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: 2013.04.03. 20:51

Hát az én ezresemen karbon Leon Vinci - k vannak 3 éve, és még nem égtek el, semmi bajuk!
Tamás

Motor típusa: SV 1000 S K4

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2013.04.03. 21:10

Tamás írta:Hát az én ezresemen karbon Leon Vinci - k vannak 3 éve, és még nem égtek el, semmi bajuk!

Ezek szerint nem "általános" hibáról van szó. Mindenesetre több képet is láttam elégett karbon dobokról amik V2-eseken mentek tönkre.
Köszi az infót!

Üdv,
Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

HozzászólásSzerző: fafa Dátum: 2013.04.06. 21:44

fafa

Motor típusa: Sv 650 N K1 K5

HozzászólásSzerző: Szódás Dátum: 2013.05.04. 20:49

Sziasztok. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy miként lehetne a legprakrikusabban megoldani a dob cserét. Vettem egy slip on csatlakozasu kipufogó párt. Nem igazán akarom a eredeti dolgokat szetvagdosni.
Szódás

Motor típusa: Sv 1000S K3

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2013.06.19. 21:44

Szódás írta:Sziasztok. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy miként lehetne a legprakrikusabban megoldani a dob cserét. Vettem egy slip on csatlakozasu kipufogó párt. Nem igazán akarom a eredeti dolgokat szetvagdosni.

Szia
Talán vehetsz hozzá már szét vágott csővet és akkor a tied megmarad vagdosás mentesnek!
Szeretetben gazdag Globális felmelegedést kívánok mindenkinek!
Szati

Motor típusa: Suzuki SV 650S K1
Motor extrák: Muslicák,szúnyogok, bogarak és Raptor kidörgő!

HozzászólásSzerző: Lacca444 Dátum: 2013.06.24. 13:41

Mitől van az, hogy valakinek az sv-je ha motorfékezik a kipufogója durrog mint a barom. Ne ítéljetek el és ne nézzetek hülye gyereknek de nekem ez rendesen tetszik. Mit kell elkövetni hogy ezt a jelenséget elérjem? :)
Lacca444

Motor típusa: SV 650S

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2013.06.25. 16:47

Lacca444 írta:Mitől van az, hogy valakinek az sv-je ha motorfékezik a kipufogója durrog mint a barom. Ne ítéljetek el és ne nézzetek hülye gyereknek de nekem ez rendesen tetszik. Mit kell elkövetni hogy ezt a jelenséget elérjem? :)

Szia,

Suzuki motoroknál van egy PAIR rendszernek hívott káros anyag kibocsátás vezérlő alkatrész.
Ez kis mennyiségű levegőt enged a közvetlenül a légszűrőből ami segít elégetni a kipufogóba kerülő benzint ami addig nem égett el a hengerben.
Ha sportdobot teszel fel azzal csökkented a fojtást és ezért válik hallhatóvá a durrogás. Illetve szegény keverék esetén is gyakrabban hallani durrogást.
A helyesen beállított a benzin levegő arány nagymértékben csökkenti a durrogást.
(forrás: http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=47846)

Ha feldobsz egy nyitott dobot és egy sport légszűrőt anélkül hogy utánaállítanál az injektornak szinte biztos durrogni fog!

Zoli
zolika

Motor típusa: SV 650S K5
Motor extrák: Apróságok...

HozzászólásSzerző: Lacca444 Dátum: 2013.06.26. 14:24

zolika írta:
Lacca444 írta:Mitől van az, hogy valakinek az sv-je ha motorfékezik a kipufogója durrog mint a barom. Ne ítéljetek el és ne nézzetek hülye gyereknek de nekem ez rendesen tetszik. Mit kell elkövetni hogy ezt a jelenséget elérjem? :)

Szia,

Suzuki motoroknál van egy PAIR rendszernek hívott káros anyag kibocsátás vezérlő alkatrész.
Ez kis mennyiségű levegőt enged a közvetlenül a légszűrőből ami segít elégetni a kipufogóba kerülő benzint ami addig nem égett el a hengerben.
Ha sportdobot teszel fel azzal csökkented a fojtást és ezért válik hallhatóvá a durrogás. Illetve szegény keverék esetén is gyakrabban hallani durrogást.
A helyesen beállított a benzin levegő arány nagymértékben csökkenti a durrogást.
(forrás: http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=47846)

Ha feldobsz egy nyitott dobot és egy sport légszűrőt anélkül hogy utánaállítanál az injektornak szinte biztos durrogni fog!

Zoli

Szia!

Lényegében a szavaidból azt vettem le hogy nem is olyan jó dolog ez, mert a helytelen beállítás lehet az oka. K&N levegőszűrőm van illetve nyitott dobom. Van durrogás de csak kb fél évbe egyszer, lényegében ennek akkor örülnöm kellene.
Lacca444

HozzászólásSzerző: azimi Dátum: 2013.07.26. 21:26

Sziasztok!

A régi és az új sv650 kipufogó rendszere mennyiben tér el egymástól. Ha a régire veszek egy új teljes rendszert, azt fel tudom rakni a motoromra?

Köszi.
azimi

Motor típusa: Sv650n 99

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2013.07.29. 09:57

Szinte biztos, hogy az uj SV-re valo teljes rendszer nem lesz jo a regi SV-re
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

Re: APRÓHIRDETÉSED IDE ÍRD MEG HOZZÁSZÓLÁSKÉNT!

HozzászólásSzerző: roy Dátum: 2014.02.12. 21:02

Sziasztok!

Suzuki SV650S K4-re szeretnék ülés alá húzott kipufogórendszert. Tudom, hogy kb. mely gyártóknak van, de sajnos vagy nem importálja senki vagy elkérnek egy egydobos rendszerért akciósan 150 ezret. Ha tud valaki eladót normális áron kérem jelezzen!
Az is érdekel, ha valaki készít normális minőségben, kidolgozással!

Előre is köszönöm!

üdv
Roy
roy

Motor típusa: SV 650 K4
Motor extrák: Egyedi fényezés, bukógomba, kis nyíl alakú indexek, egyedi sárvédő-rendszámtartó....egyenlőre! :)

HozzászólásSzerző: programmer Dátum: 2014.06.30. 19:08

Sziasztok,

tudjátok mi a különbség a 99-02 gyártott és a 2003 utáni végdobok és csatlakozók között. Tudnék most szerezni jobb áron 2002 előtti SV re való LeoVince végdobot, de nem tudom miben tér el a csatlakozó a 2003 utánihoz képest.
Ránézésre nagyon hasonló de mégis más cikkszám alatt megy ezért gondolom a csatlakozó könyökben lehet eltérés.

99-02: http://www.leovince.com/files/DT-6385.pdf
03-18: http://www.leovince.com/files/F23096/IM ... 720-GB.pdf
programmer

Motor típusa: SV650 N K4
Motor extrák: LEDes indexek, bukógomba, kis rendszámtartó és LEDes világítás, nyitott dob.

HozzászólásSzerző: ba10 Dátum: 2014.07.06. 23:55

Sziasztok. Feltettem egy sportdobot sv650 esemre még karbis és érzem nem megy úgy. Eddig 200 at is elment most 180. Mit lehet állítani rajta? Tudna nekem valaki segíteni?
ba10

Motor típusa: sv650n

HozzászólásSzerző: Szati Dátum: 2014.07.21. 14:48

ba10 írta:Sziasztok. Feltettem egy sportdobot sv650 esemre még karbis és érzem nem megy úgy. Eddig 200 at is elment most 180. Mit lehet állítani rajta? Tudna nekem valaki segíteni?

Szia!

Szintén karbis sv-m van. Tavaly rakattam fel rá 1 raptor dobot. Nem tapasztaltam komolyabb változást sem a teljesítményben sem a fogyasztásban!
Talán 1 karburátor szinkron segíthetne! Fogyasztásban nem volt komolyabb változás?
Szeretetben gazdag Globális felmelegedést kívánok mindenkinek!
Szati

Motor típusa: Suzuki SV 650S K1
Motor extrák: Muslicák,szúnyogok, bogarak és Raptor kidörgő!

HozzászólásSzerző: Rozsdas_Bundi Dátum: 2014.07.29. 15:14

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni, ha van valakinek
eladó vagy esetleg kölcsönbe gyári dobja 2004-es
SV650S-hez az dobjon egy üzenetet legyenszives.
Sajnos nem ment át nekem se műszakin.
(Sopron Szombathely Veszprém Győr vonalon
rendszeresen mozgok)
Előre is köszönöm

üdv: Bundi
Rozsdas_Bundi

HozzászólásSzerző: F.Zsolti Dátum: 2015.05.21. 15:17

Hello, sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Dominator márkájú kipufogóról??
Leo Vince helyett ezt ajánlották....újonnan 95e lenne. Szerintetek megéri? Nem túl hangos?
Vagy lehet kapni valahol jó állapotú, nem kúpos! végű Leo dobot?
F.Zsolti

Motor típusa: Suzuki SV 650 N K2
Motor extrák: Sport kipuff., Fokozatkijelző, Analog óra

HozzászólásSzerző: gyuri1 Dátum: 2015.09.24. 19:10

Sziasztok.még új vagyok itt de tetszik amit itt olvasok.
Olyan kérdésem lenne h kinek van 650 n gépe dupla dobbal?képet esetleg kérhetek h hogy is lett megoldva?köszönöm.
gyuri1

Motor típusa: Sv 650 n k2
Motor extrák: Usb,fokozatkijelző.

Gyári dob - SV 1000

HozzászólásSzerző: whale Dátum: 2016.03.30. 13:51

Sziasztok!

Tudom, hogy csak részben vág ebbe a témába, de máshova még ennyire sem illet.

Van egy jobb oldali gyári dobom, ha esetleg valakinek szüksége van rá, nagyon szívesen átadom ingyen.
Egy 2005-ös SV1000-ről jött le - ha jól emlékszem - 2005-ben.
Kb. 1000, de max 6000 km van benne (erre már tuti nem emlékszem pontosan), azóta egy zacsiban figyel.

Ha valakit érdekel, írjon, vigye.

Whale
whale

Motor típusa: SV 1000 K5

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2016.03.31. 08:58

Csatlakozom, nálam is van egy, szerintem az is jobbos, de az évjáratát nem tudom. Vihető ez is.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: zerocool51 Dátum: 2016.12.01. 13:59

Sziasztok,

Az apróhirdetéses oldal le van zárva, ezért itt próbálkozok. Keresek műbizonylatos sportdobot 2005-ös SV650-hez. Van valakinek esetleg eladó?

Dani
zerocool51

HozzászólásSzerző: tuareg777 Dátum: 2017.01.29. 22:52

sziasztok nekem mivv kipufogom van nagyon állat hangja van
tuareg777

Telefonszám: 06706132208
Motor típusa: sv 650 s 2000
Motor extrák: fém fékcső,

HozzászólásSzerző: kobraCode Dátum: 2017.01.31. 20:10

zerocool51 írta:Sziasztok,

Az apróhirdetéses oldal le van zárva, ezért itt próbálkozok. Keresek műbizonylatos sportdobot 2005-ös SV650-hez. Van valakinek esetleg eladó?

Dani

Ha nem találsz akkor Martin tud neked csinálni, bizonylatot is ad róla: http://martindob.hu/
kobraCode

Motor típusa: SV 650N Y

HozzászólásSzerző: spliffmuffin Dátum: 2019.02.26. 14:27

Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Adott egy szög gyári SV650S K3 gépezet. Szeretném, ha egy kicsit mélyebb, erősebb hangja lenne a gyárinál.

Sokat túrázok, tehát huzamosabb ideig közlekedek egy bizonyos fordulatszámon, nem szeretnék egy hosszabb túra után fájdalommal leszállni. (A túlságosan erős hang miatt.)
Amik első körben, videók alapján tetszettek: MIVV, GPR Gladius, Furore. Van esetleg valami hazai gyártó által forgalmazott dob?

Nem ijesztgetés a cél, csak egy kis röfögést szeretnék előhozni a V2-ből.

Ki mit ajánl a célra? Köszi előre is!
spliffmuffin

Telefonszám: 06705272751
Motor típusa: SV 650S K3
Motor extrák: Szög gyári

Előző

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek