GPS, navigáció, térképek

Beállítások, tippek, alkatrészek, kiegészítők, segítségnyújtás és minden egyéb.

Re: GPS, navigáció, térképek

HozzászólásSzerző: Gyuszi Dátum: 2008.12.07. 16:00

frpeter írta:A Garmin talált a raktárban néhány Garmin ZUMO 500 Deluxe készüléket.
Többet ilyen nem lesz, Magyarországra nem érkezik több 500-as.
Az eredeti 149.900,- helyett most nálunk a Moto-cafe-ban 119.900,- Magyarországi, gyári garanciával, 1 napos rendelésre.

Megrendeléshez hívd a 06-70-561-42-53 vagy 06-70-392-60-33 számok egyikét.

jajjj, de gyenge ez a duma...
Nézd... menedzser...8)
Gyuszi
LFS
LFS

Motor típusa: Monster650

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2009.02.14. 19:32

gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 30/4817579
Motor típusa: sv650 touring
Motor extrák: krómozott gumiharangos bicigliduda,magasabb kormány,puhitott ülés,vadkanhangu sk herélt gyáridob

HozzászólásSzerző: Kriss Dátum: 2009.03.27. 23:54

Sziasztok!

Aki GPS-en gondolkozik, nézzen rá a Garmin nüvi 500-ra is. Én tavaly vettem egy 510-est (hivatalosan nem lehet kapni Mo-n, de ma azért már mindent be lehet szerezni), írtam is róla néhány szót itt: http://gpsgames.hu/forum/1/302/hir_mege ... _nuvi_550/ Motoron persze még nem próbáltam, de két hét múlva írok majd róla beszámolót, hogy napfényben és intercomon keresztül hogy muzsikál.

Kriss
Kriss

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2009.04.11. 15:33

Tudtok olyan programot, amibe a NMEA log-ot beimportálom, kirajzolja a nyomvonalat, megadom, hogy hol a rajt/cél vonal, és kiszámolja a köridőket?
A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

Motor típusa: YZF-R6

HozzászólásSzerző: Laller Dátum: 2009.04.11. 18:04

KZ írta:Tudtok olyan programot, amibe a NMEA log-ot beimportálom, kirajzolja a nyomvonalat, megadom, hogy hol a rajt/cél vonal, és kiszámolja a köridőket?

csak nem GPS loggerel a zsebedben mentél a euroringen?
Laller

Motor típusa: SV1000S
Motor extrák: sk. fokozatkijelző, sk. köridőmérő, forgatható kerekek, SV1000 szívócsonk, 2 irányba elfordítható kormány, LED-es index, LED-es hátsólámpa

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2009.04.12. 10:24

Laller írta:
KZ írta:Tudtok olyan programot, amibe a NMEA log-ot beimportálom, kirajzolja a nyomvonalat, megadom, hogy hol a rajt/cél vonal, és kiszámolja a köridőket?

csak nem GPS loggerel a zsebedben mentél a euroringen?

HTC Kaiser (gps-es pda) volt a hátsó ülés alatti rekeszben, és az igo8 log-olta az útvonalat.
Közben találtam gps alapú köridőmérőt pda-ra(http://www.ilaptiming.com), de sajnos, akkor még nem ezt használtam,így az eredeti problémám még adott: valahogy a log-ból ki kéneszámolnom a köridőket...
A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

HozzászólásSzerző: Kriss Dátum: 2009.04.14. 14:46

Kriss írta:Sziasztok!

Aki GPS-en gondolkozik, nézzen rá a Garmin nüvi 500-ra is. Én tavaly vettem egy 510-est (hivatalosan nem lehet kapni Mo-n, de ma azért már mindent be lehet szerezni), írtam is róla néhány szót itt: http://gpsgames.hu/forum/1/302/hir_mege ... _nuvi_550/ Motoron persze még nem próbáltam, de két hét múlva írok majd róla beszámolót, hogy napfényben és intercomon keresztül hogy muzsikál.

Kriss

Na, be tudok számolni arról, hogy milyen a kütyü motoron (már ha valakit érdekel). Egy szóval: elég jó, tudja azt, amennyi az ára alapján elvárható.
- Intercomon (Scala Rider) keresztül mondja a dolgokat. Hangos, érthető. Nem zabálja az akksit, mert csak akkor szól be, ha éppen van mondanivalója. Az Intercom eközben használható csevegésre, sőt, mindkét fél hallja a navigációs utasítást. (Az egyetlen probléma, de ez szerintem az intercom hibája, hogy a GPS jóval hangosabban szól, mint a pártnör, és ez sajnos nem állítható.) (A másik egyetlen probléma, hogy a Zümo 5xx-szel szemben nem a GPS kezeli a telefont, magyarul nem tudsz a kütyüről telefont kezelni, pl hívást kezdeményezni vagy bejövőt felvenni, és ha költségcsökkentést végett intercomból is az olcsóbbat veszed, akkor az sem kezel két berendezést, magyarul vagy GPS, vagy telefon. Én a telefonról mondtam le.)
- Napfényben is jól látható (30% fölé nem kellett csavarni a fényerőt).
- Kesztyűvel is elég jól nyomkodható, normálisan lehet kezelni menet közben is (bár nem ajánlott :)
- A hozzáadott motoros felfogató jó. Stabilan fogja a berendezést, és könnyű felrakni, illetve levenni a kütyüt. (Jó, a felszereléshez kellett egy-két csavar, amit nem adtak hozzá, de ennyi baja legyen összesen.)

Javaslom.
Kriss

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2009.04.14. 21:34

na, másfél nap kutatás után végre megtaláltam, ami ki tudta számolni automatikusan: www.topofusion.com

betöltöttem a log-ot, lap analysis, és kidobta a köridőket. a legjobb 1:34 lett.
KZ

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2009.04.15. 10:16

kocsiba kellene valami olcsó gps (motorra nem fogom használni).

mire kell figyelni, és melyik jó?
(ha jól hallottam akkor igo8-at kellene tudnia?)
Csak a Puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot !
pm

Motor típusa: gsx-r 750 k7

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.04.15. 12:11

Ha olcsó a lényeg ez a kínai/taiwani wayteq elég szimpatikus kocsiba.Kinézetre nem rossz és egy csomo funkcioja van Bluetooth kihangosítás FM modulátor (nem valami jó de van) képnézegető MP3 stb.Igo8 elfut rajta nem vészes az ára 30e körül van Igo8 megoldható és bármikor tud öcsém hozni ilyen izét.tudom nem egy nagy márka de legalább olcsó.
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: Gyuszi Dátum: 2009.04.15. 22:20

zoli32 írta:Ha olcsó a lényeg ez a kínai/taiwani wayteq elég szimpatikus kocsiba.Kinézetre nem rossz és egy csomo funkcioja van Bluetooth kihangosítás FM modulátor (nem valami jó de van) képnézegető MP3 stb.Igo8 elfut rajta nem vészes az ára 30e körül van Igo8 megoldható és bármikor tud öcsém hozni ilyen izét.tudom nem egy nagy márka de legalább olcsó.

20 körül is vannak már... én hirtelen 2-t is vettem, egyet faternek, egyet muternek, mindkettő bőven elboldogul vele!
Nézd... menedzser...8)
Gyuszi
LFS
LFS

Motor típusa: Monster650

HozzászólásSzerző: igor78 Dátum: 2009.04.17. 09:24

Szóval még senki nem rakta fel SV-re vagy csak képet nem rakott még fel róla senki?
Megvettem a szivargyujtó töltőt és gps-em is van, csak föl kéne varázsolni valahová

Egyébként gps-nek egy BluePanther v350 PNA-t használok. Másfél éve került 28-ba, most az utódját már 20-ért is meg lehet venni. Nekem teljesen bevált, gyors, pontos, erős, kontrasztos kép. A röhej, hogy ismerősök 200e.Ft.-os gps-ét kenterbe veri
igor78

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.04.17. 09:46

igor78 írta:Szóval még senki nem rakta fel SV-re vagy csak képet nem rakott még fel róla senki?
Megvettem a szivargyujtó töltőt és gps-em is van, csak föl kéne varázsolni valahová

Egyébként gps-nek egy BluePanther v350 PNA-t használok. Másfél éve került 28-ba, most az utódját már 20-ért is meg lehet venni. Nekem teljesen bevált, gyors, pontos, erős, kontrasztos kép. A röhej, hogy ismerősök 200e.Ft.-os gps-ét kenterbe veri

Ezen a PNA-n van bluetoth vagy csak úgy natúrban nézed?Mert én ha nem hallom a fülembe duruzsolni a nénit kútba is esett az egész.Nem mindig tudok a képernyőre pillogni állandóan vezetés közben.Sajna még leköti a figyelmemet az autósok kerülgetése.Esetleg jack dugós füles de az meg nehézkes a kábel miatt.Plussz még nemigen jutottam dűlőre a vízhatlan tokkal.Vannak univerzális tokok de nemigen tetszenek esetleg egy ujdonságot kihozott a GIVI S850 néven amit a kormányra rá lehet tépőzárral hegeszteni de míg nem láttam nem volt a kezemben nemigen tudom elképzelni hogy fog beválni és jelenleg csak olaszban kapható.A shox mondta hogy 2 hét de ezt a 2 hetet már a motorkiállításon is mondták úgyhogy fene beléjük.
Azokívül még nem tudtam eldönteni hogy a szivargyujtó a hátsó ülés alatt legyen a töltővel és egy kábel jöjjön előre a kormányhoz vagy az egész szivargyujtó az első idom környékére jöjjön de akkor a töltőt is le kéne valahogy szigetelni víz ellen.
zoli32

HozzászólásSzerző: igor78 Dátum: 2009.04.17. 17:52

zoli32 írta:Ezen a PNA-n van bluetoth vagy csak úgy natúrban nézed?Mert én ha nem hallom a fülembe duruzsolni a nénit kútba is esett az egész.Nem mindig tudok a képernyőre pillogni állandóan vezetés közben.Sajna még leköti a figyelmemet az autósok kerülgetése.Esetleg jack dugós füles de az meg nehézkes a kábel miatt.Plussz még nemigen jutottam dűlőre a vízhatlan tokkal.Vannak univerzális tokok de nemigen tetszenek esetleg egy ujdonságot kihozott a GIVI S850 néven amit a kormányra rá lehet tépőzárral hegeszteni de míg nem láttam nem volt a kezemben nemigen tudom elképzelni hogy fog beválni és jelenleg csak olaszban kapható.A shox mondta hogy 2 hét de ezt a 2 hetet már a motorkiállításon is mondták úgyhogy fene beléjük.
Azokívül még nem tudtam eldönteni hogy a szivargyujtó a hátsó ülés alatt legyen a töltővel és egy kábel jöjjön előre a kormányhoz vagy az egész szivargyujtó az első idom környékére jöjjön de akkor a töltőt is le kéne valahogy szigetelni víz ellen.

Bluetooth nincs rajta, a szokványos jack dugós megoldás van. Már használtam motoron de csak úgy, hogy egyszerűen zsebre vágtam és fülhalgatóval (a néni mondja merre menjél ) közlekedtem. bár magát az útvonaltervet nem láttam de hangutasítások alapján simán tájékozódtam. Én is féltem kicsit, hogy kényelmetlen lesz a sisakban a fülhallgató, de meglepően tapasztaltam, hogy nem is olyan vészes. Ez a megoldás kőkorszaki, de nézzük a jó oldalát: nem kell felfogatás és nem kell vízhatlan tok A hátránya, hogy néha akaratlanul is megnyomódik az érintőképernyő és vége a navigálásnak. Na meg bizonyos időn túl a sok szövegelés is zavaró lehet a füledben
A szivargyújtó kérdést holnap fogom megoldani. Megvizsgáltam a lehetőségeket és arra a következtetésre jutottam, hogy a legpraktikusabb és legszebb megoldás az lesz ha magába a fejidomba rakom. A fekete belső részébe fogom befúrni ahol nem lesz útjában semminek, viszont nagyon közel lesz az esetleges gps felfogató helyekhez. A vezetéket pedig a tank alatt fogom elvezetni. Ha kész leszek rakok fel róla képet.
igor78

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.04.17. 18:58

igor78 írta:
zoli32 írta:Ezen a PNA-n van bluetoth vagy csak úgy natúrban nézed?Mert én ha nem hallom a fülembe duruzsolni a nénit kútba is esett az egész.Nem mindig tudok a képernyőre pillogni állandóan vezetés közben.Sajna még leköti a figyelmemet az autósok kerülgetése.Esetleg jack dugós füles de az meg nehézkes a kábel miatt.Plussz még nemigen jutottam dűlőre a vízhatlan tokkal.Vannak univerzális tokok de nemigen tetszenek esetleg egy ujdonságot kihozott a GIVI S850 néven amit a kormányra rá lehet tépőzárral hegeszteni de míg nem láttam nem volt a kezemben nemigen tudom elképzelni hogy fog beválni és jelenleg csak olaszban kapható.A shox mondta hogy 2 hét de ezt a 2 hetet már a motorkiállításon is mondták úgyhogy fene beléjük.

Bluetooth nincs rajta, a szokványos jack dugós megoldás van. Már használtam motoron de csak úgy, hogy egyszerűen zsebre vágtam és fülhalgatóval (a néni mondja merre menjél ) közlekedtem. bár magát az útvonaltervet nem láttam de hangutasítások alapján simán tájékozódtam. Én is féltem kicsit, hogy kényelmetlen lesz a sisakban a fülhallgató, de meglepően tapasztaltam, hogy nem is olyan vészes. Ez a megoldás kőkorszaki, de nézzük a jó oldalát: nem kell felfogatás és nem kell vízhatlan tok A hátránya, hogy néha akaratlanul is megnyomódik az érintőképernyő és vége a navigálásnak. Na meg bizonyos időn túl a sok szövegelés is zavaró lehet a füledben
A szivargyújtó kérdést holnap fogom megoldani. Megvizsgáltam a lehetőségeket és arra a következtetésre jutottam, hogy a legpraktikusabb és legszebb megoldás az lesz ha magába a fejidomba rakom. A fekete belső részébe fogom befúrni ahol nem lesz útjában semminek, viszont nagyon közel lesz az esetleges gps felfogató helyekhez. A vezetéket pedig a tank alatt fogom elvezetni. Ha kész leszek rakok fel róla képet.

A kép jöhet jó hogy idomtalan a a gépem.
zoli32

HozzászólásSzerző: igor78 Dátum: 2009.04.18. 17:53

Elkészültem a szivargyújtő töltő beszerelésével. Első ránézésre sem tűnt bonyolultnak, de a kivitelezés még egyszerűbbnek bizonyult. Magát a töltőt szépen befúrtam a fejidomba. Úgy néz ki mintha gyárilag is ott lett volna már. A vezetéket a gyári kábelátvezetőkön keresztül a tank alatt vezettem az akksihoz.

Ahogy ígértem a kép is itt van:
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
igor78

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.04.18. 19:35

igor78 írta:Elkészültem a szivargyújtő töltő beszerelésével. Első ránézésre sem tűnt bonyolultnak, de a kivitelezés még egyszerűbbnek bizonyult. Magát a töltőt szépen befúrtam a fejidomba. Úgy néz ki mintha gyárilag is ott lett volna már. A vezetéket a gyári kábelátvezetőkön keresztül a tank alatt vezettem az akksihoz.

Ahogy ígértem a kép is itt van:

Szép nagyon.Jól sikerült.
Én majd egy biztivel a világításra kötöm és ha leveszem a gyujtást ez sem fogja szívni az akksit.A beledugott töltőt viszont külön szigetelni kéne mert az nem szokott vízálló leni.Ezért vacillálok az ülés alatti helyén oda felnyomom a töltőt és csak az USB kábel jön a kormányig ott el a tartóba és így mindenhol vízálló lesz.De így is nagyon tünci csak így minden leállás után ki a töltőt külömben kilophatják.
zoli32

HozzászólásSzerző: igor78 Dátum: 2009.04.18. 19:56

zoli32 írta:Szép nagyon.Jól sikerült.
Én majd egy biztivel a világításra kötöm és ha leveszem a gyujtást ez sem fogja szívni az akksit.A beledugott töltőt viszont külön szigetelni kéne mert az nem szokott vízálló leni.Ezért vacillálok az ülés alatti helyén oda felnyomom a töltőt és csak az USB kábel jön a kormányig ott el a tartóba és így mindenhol vízálló lesz.De így is nagyon tünci csak így minden leállás után ki a töltőt külömben kilophatják.

Köszönöm! Aki olyan paraszt, hogy kilopja a pár száz forintos töltőt az dögöljön meg Bár ha belegondolok szerintem úgyis kiveszem ha magárahagyom a mocit valahol ahol nem látom vagy nem tudom biztonságban.
igor78

HozzászólásSzerző: nemtom Dátum: 2009.05.05. 18:41

Olcsó,egyszerű,de kell a fülhalgató.
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
nemtom

Motor típusa: SV 650 S
Motor extrák: Benzin?

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.05.05. 19:09

nemtom írta:Olcsó,egyszerű,de kell a fülhalgató.

Ez vízhatlan?A töltést hogy oldottad meg?Látod napfénynél?

Me nekem is ez a nagyon csing-csung van.Nagyon nem vízhatlan de lehet a hónap közepére megoldódik,1-1,5 óra az aksi nekem lehet mert FM modulátor megy,és nagyon nem látom erős napfényben.
zoli32

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2009.05.05. 19:14

Szép nagy :D
A km órát buktad, és kérdés hogy tanktáskával látod-e :)
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.05.05. 19:30

Km óra van ezen is.Bár olyan kicsi hogy kocsival is keresgélem néha.És így tényleg rémisztően nagynak néz ki.
zoli32

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2009.05.05. 22:51

Ilyen szép motorra ilyen nagy valamit!
Na jó, nem csak vikázni tudunk, kérlek ha kipróbáltad akkor írj róla egy beszámolót! Köszönöm előre is!
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2009.05.06. 06:44

hogy rögzítetted oda? megfúrtad a kiflit?
KZ

HozzászólásSzerző: kengyelfutó Dátum: 2009.05.07. 12:58

Átfúrtad a kormány tetejét hogy Tévézhess? Te aztán fanatikus sorozatfüggő lehetsz! És mi az a transzformátor a hálózatba illesztve?
Izé....kontraanya van a túloldalon?
Aki tőlem pénzt akar, az azonnal ellenséggé válik!
kengyelfutó

Motor típusa: GSF1250
Motor extrák: Nyomaték,Nyomaték, még több Nyomaték!

HozzászólásSzerző: nemtom Dátum: 2009.05.07. 19:02

Huh!Mire is válaszoljak?
Persze ez van a kocsiban is,így költségkímélő.Rögzítés:vaterán vettem univeerzális tartót,kb 1500 ft,kicsit átalakítva,kormány aluba meneet fúrva.Ha leveszem kompletten,(3 másodperc) egy műanyag féjű csavart rakok a
lyukba,ami egyébként az egész tartót is fogta.Elég elfogadható esztétikum.Km órát pedig látom,a kép azt mutatja,amit a bukóbol látsz!Az a trafónak látszó tárgy pedig a szivargyujtóba dugható táp.
Fényerő.Na,azt maxira.De én már láttam utólag rátett árnyékolót,és baromi jól nézett ki.De a hang nagyon sokat segít a vezetésnél.
Szivargyujtó:pécsi Suzukiban érdeklödtem:vízálló (lehajtható fedél) 8500ft.Harmadik autósboltban meegvettem 1250 pénzért.És még a pmr is megy vele.
Tanulság(számomra):gondolkodj,nézelődj,és ha eldöntötted,hogy veszel, elkölthetsz 150000 ft-t,+táp,vagy
felcigánykodod magad.
nemtom

Motor típusa: SV 650 S
Motor extrák: Benzin?

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2009.05.10. 21:09

zoli32 írta:A kép jöhet jó hogy idomtalan a a gépem.

Nekem is, én az USB kábelt a műszerfal aljába építettem be, elég f...sza lett. Le is írtam vmelyik topikba anno, képekkel.
Aki nálam lassabban közlekedik, az egy idióta. Aki gyorsabban, az elmebeteg.
Természetesen akik lassabbak, azt gondolják, hogy elmebeteg vagyok, akik lassabbak azt, hogy egy idióta.
De ki nem sz...rja le, mit gondolnak? Hisz az összes idióta vagy elmebeteg.
Takker81

Motor típusa: SV 1000 N K6
Motor extrák: Under construction

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.05.10. 21:16

Takker81 írta:
zoli32 írta:A kép jöhet jó hogy idomtalan a a gépem.

Nekem is, én az USB kábelt a műszerfal aljába építettem be, elég f...sza lett. Le is írtam vmelyik topikba anno, képekkel.

Holholholhol?
Amúgy picit hibádzik az enyémnél.nincs alja a műszerfalnak szabvány S-es nem telt aljára.Jó hogy a gombokért bugázott kis idom takarja ezt a pici malőrt.Így amint beszereztem az S850-es tatyót a navinak meg meghosszabbítottam az USB töltőt megy az ülés alá.
zoli32

HozzászólásSzerző: roughghost Dátum: 2009.07.02. 11:30

Halihó!

S-es sv-re szeretnék egy ilyen gpst felfogatni:
3.5"-os. Kengyelfutóéknál lehet hogy kapok hozzá valamit?
Jah, és mindezt úgy hogy nennagyon kelljen fúrkálni farigcsálni :)

roughghost

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.07.02. 11:57

S-es a motor vagy n-es?
zoli32

HozzászólásSzerző: Guszti Dátum: 2009.07.02. 12:16

roughghost írta:Halihó!

S-es sv-re szeretnék egy ilyen gpst felfogatni:
3.5"-os. Kengyelfutóéknál lehet hogy kapok hozzá valamit?
Jah, és mindezt úgy hogy nennagyon kelljen fúrkálni farigcsálni :)

"-Kérek egy almát......"
Guszti

Motor típusa: GSXR 600
Motor extrák: Fekete púpos plexi, siemens xenon, goodridge fékcső

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.07.02. 12:30

Ja nem tok olvasni.Nehezebb meló lesz mint az N-esnek.Valamelyik SW-motech tartót és egy vizhatlan tokot kéne bár gőzöm sincs a tartót hogy lehetne felrakni.Nameg maga a GPS sem tartozik finoman szólva az élvonalhoz.Inkább az árával hódít.Nekem az N770BT van ebből a szériából a bluetooth-ot el lehet felejteni nem komonikál fülessel és napfénynél semmit nem látsz belőle.
A legegyszerűbb lenne egy Givi 850 GPS tatyót feldobni rá ha felmegy a villahídra.És kéne egy szivargyujtó ha 1,5 óránál többet motorozol.
zoli32

HozzászólásSzerző: roughghost Dátum: 2009.07.02. 14:53

zoli32 írta:Ja nem tok olvasni.Nehezebb meló lesz mint az N-esnek.Valamelyik SW-motech tartót és egy vizhatlan tokot kéne bár gőzöm sincs a tartót hogy lehetne felrakni.Nameg maga a GPS sem tartozik finoman szólva az élvonalhoz.Inkább az árával hódít.Nekem az N770BT van ebből a szériából a bluetooth-ot el lehet felejteni nem komonikál fülessel és napfénynél semmit nem látsz belőle.
A legegyszerűbb lenne egy Givi 850 GPS tatyót feldobni rá ha felmegy a villahídra.És kéne egy szivargyujtó ha 1,5 óránál többet motorozol.

köszi, jah, givi 850, nézegettem énis, de nem találtam itthon :(
"Magyarországi forgalmazásról egyelőre nem tudunk, angliai kiskereskedelmi ára átszámítva 12500 forint körül van." szívás, és valóbn az ára miatt vettem ezt, nem kell nekem puccos navi, kb egy túrához kéne hogy nekelljen mindig térképezni, 20k-ért jóvolt, ha 10ért kapok hozzá tokot/töltőt akkor már elgéedett leszek :)

szivargyujtós megoldást nem akarom, inkább egy usb kábelt kokányolnék rá az akksira dcdc átalakítóval aztán abba dugnám tölteni a masinát.
roughghost

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.07.02. 15:00

Milyen remek alkalom.Nekem van 2db givi tatyóm is téves rendelés miatt.De a shoxnál már kapható 12e ért én megválok egy zsírgyári darabtól 10e ért ha megfelel.

Amúgy nagy méretű a tatyó tehát ajánlom hogy egy próbát kéne megejteni nehogy ne lehessen felrakni.
zoli32

HozzászólásSzerző: roughghost Dátum: 2009.07.02. 16:04

zoli32 írta:Milyen remek alkalom.Nekem van 2db givi tatyóm is téves rendelés miatt.De a shoxnál már kapható 12e ért én megválok egy zsírgyári darabtól 10e ért ha megfelel.

Amúgy nagy méretű a tatyó tehát ajánlom hogy egy próbát kéne megejteni nehogy ne lehessen felrakni.

hell yeah, ilyen s850-es gps tartó tatyó? :)
roughghost

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.07.02. 16:08

Jah.
zoli32

HozzászólásSzerző: roughghost Dátum: 2009.07.02. 16:30

zoli32 írta:Jah.

holnap mikor/Hol tudnánk összefutni? :)
ringre nemjösz este véletlenül? :)
roughghost

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2009.07.02. 16:31

Sajnos nem.De gödöllőn vagyok.Mondjuk 6 után arra kanyarodhatok és ütközhetünk.
zoli32

HozzászólásSzerző: roughghost Dátum: 2009.07.05. 19:22

zoli32 írta:Sajnos nem.De gödöllőn vagyok.Mondjuk 6 után arra kanyarodhatok és ütközhetünk.

bocs, péntek meg a hétvége sűrű volt, hogyha a héten tudom hogy mikor hogy tudnék elugrani, akkor dobok majd egy PM-et, Köszi!
roughghost

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2009.12.09. 11:15

Elsősorban a mogulokat kérdezném, (hallod Fr!) milyen autós GPS-t érdemes mostanság vásárolni?
Van rá kb. 40e Ft-unk.

Prioritások:

- egyszerűség,
- megbízhatóság.

Ötletek?
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

ElőzőKövetkező

Vissza: Technikai dolgok, problémák, kiegészítők, motorral kapcsolatos egyebek