Ilyen volt a mai gurulás...

Lezárt túrák, túrabeszámolók, képek, vélemények.

Moderátorok: kocamotoros,

Re: Ilyen volt a mai gurulás...

HozzászólásSzerző: Zsoltee Dátum: 2010.05.24. 07:08

vami írta:Ma délután túráztunk egy jót, nekem májusban első gurulás volt...
Erre voltunk.
Szerencsésen körbemotoroztunk egy nagy esőt. Az út valami pazar, leszámítva Arló előtti települést ahol kb négy félpályás útzár van a faluban felújítás miatt. Illetve a Dédes-Bélapátfalva is felejthető szakasz az út minősége miatt. De a többi az rendben van. Mi nem alacsony repülésben közlekedtünk, így egész jól kitartott egy tank benzin.

Hibát követtél el, hogy kihagytad a Bükköt, és Lillafüredet...
Addig, amíg a főnököm úgy tesz, mintha jól megfizetne, addig én is úgy teszek, mintha jól dolgoznék.
Zsoltee

Motor típusa: SV 1000 N K5
Motor extrák: Maga a motor...

HozzászólásSzerző: Guszti Dátum: 2010.05.24. 09:10

Tegnap megejtettük a Csé által beharangozott gurulást, az idő jó volt az utak is, az átlagfogyasztás 6.8, egyedül a tájékozódáson van mit javítani, bár én ráértem jóvoltna!
"-Kérek egy almát......"
Guszti

Motor típusa: GSXR 600
Motor extrák: Fekete púpos plexi, siemens xenon, goodridge fékcső

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2010.05.24. 19:30

Zsoltee írta:Hibát követtél el, hogy kihagytad a Bükköt, és Lillafüredet...

Ez menet közben dőlt el, az utolsó ember így is kivolt mint a liba, én sajnálom is, mert az út arra sokkal jobb, legközelebb tuti nem dédesen keresztül jövünk haza.
vami

Motor típusa: DL 650

HozzászólásSzerző: KThoMyka Dátum: 2010.05.24. 21:58

Aldi ring. Gyula. Ünnepnapokat szeressük
Öltözz ki!
KThoMyka

Telefonszám: 06703423530
Motor típusa: SV 650N KY
Motor extrák: Under construction! Cecék a fényszórón

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.05.24. 22:34

Ismét jót gurultunk, gondolom nem találjátok ki hol voltunk...
hr4.jpg

Köszi a csapatnak, f...sza volt minden, elvileg mindenki élvezte, én meg aztán főleg :)
hr1.jpg
hr2.jpg
hr3.jpg
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k
Motor extrák: SVmedia matrica :)

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.05.24. 22:35

Laci, ti hányan, merre voltatok végül?
Gss, te meg a tökért nem jöttél velünk...
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2010.05.25. 16:25

frpeter írta:Ismét jót gurultunk, gondolom nem találjátok ki hol voltunk...
hr4.jpg

Víz, vár. Tihany?
A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

Motor típusa: YZF-R6

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2010.05.25. 19:37

frpeter írta:Laci, ti hányan, merre voltatok végül?
esöbenmotorozás helyett inkább kialudtam magam
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 30/4817579
Motor típusa: sv650 touring
Motor extrák: krómozott gumiharangos bicigliduda,magasabb kormány,puhitott ülés,vadkanhangu sk herélt gyáridob

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.05.25. 19:39

Nem volt eső :)
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: LaciS2 Dátum: 2010.05.26. 21:19

Szombat reggel indultunk négy motorral.
Első nap: Plitvice és Split érintésével Makarska mellet volt az első napi szállás ,773 km, Változó időjárási viszonyok között.
Második nap végig a tengerparton Dubrovnik,Montenegró: Kotori öböl -Petrovacban egy szabadkai magyar családnál volt a szállás tengerre néző hegyoldalon,végig nagyon jó időben motoroztunk.302 km.
Harmadik nap laza kirándulás Horvátország legdélebbi tengerparti részére Ulcinjbe, fürdéssel egybekötve a bátrabbaknak.A következő falu már Albániához tartozott, jól leégtünk a napon. 114km
Negyedik nap: Shrekkel kettesben hazafelé vettük az útirányt Bosznián keresztűl:útközben Mostári hídlátogatás .majd a Visokoban a"piramisok" megrekintése után arra az elhatározásra jutottunk,hogy bevállalva a fárasztóbb utat ,meg sem állunk hazáig.
Ötödik nap: érkezés 03.30-kor, igen csak elfáradva. 996 km !!!! Nekem csúcs !

Összegezve: Fantasztikus túra volt, nagyon jó csapattal, tenposan motorozva,gyönyörű helyeken.
Én még eddig Zadarnál délebbre nem voltam,így ennen minden újdonság volt.
A montenegrói hegyek szerintem vetekszenek az osztrák alpokkal is .

Látom Ti is jól éreztétek magatokat !
LaciS2
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 30-5717163
Motor típusa: Yamaha FZ6 Fazer S2

HozzászólásSzerző: cs009 Dátum: 2010.05.28. 10:05

LaciS2 írta:

Első nap: Plitvice és Split érintésével Makarska mellet volt az első napi szállás ,773 km, Változó időjárási viszonyok között.
Második nap végig a tengerparton Dubrovnik,Montenegró: Kotori öböl -Petrovacban egy szabadkai magyar családnál volt a szállás tengerre néző hegyoldalon,végig nagyon jó időben motoroztunk.302 km.
Harmadik nap laza kirándulás Horvátország legdélebbi tengerparti részére Ulcinjbe, fürdéssel egybekötve a bátrabbaknak.A következő falu már Albániához tartozott, jól leégtünk a napon. 114km
Negyedik nap: Shrekkel kettesben hazafelé vettük az útirányt Bosznián keresztűl:útközben Mostári hídlátogatás .majd a Visokoban a"piramisok" megrekintése után arra az elhatározásra jutottunk,hogy bevállalva a fárasztóbb utat ,meg sem állunk hazáig.

Összegezve: Fantasztikus túra volt, nagyon jó csapattal, tenposan motorozva,gyönyörű helyeken.

Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????

Én 500 után meghalok!
cs009

Motor típusa: SV 650 S K4
Motor extrák: Sima gyári :)

HozzászólásSzerző: LaciS2 Dátum: 2010.05.28. 10:39

Mi is meghaltunk, úgy 700 körűl, csak újraélesztettük magunkat
"Egyszer volt Budán kutyavásár"
Nem hiszem ,hogy hasonló csúcskilométerekre vágyom
LaciS2
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: kengyelfutó Dátum: 2010.05.28. 12:03

"Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????"

Ülj egy kényelmes Banditra, és 900km után olyan lesz mintha egy kényelmes Francia autóban tetted volna meg az utat!
Kellemes csalódás volt nekem is!
Aki tőlem pénzt akar, az azonnal ellenséggé válik!
kengyelfutó

Motor típusa: GSF1250
Motor extrák: Nyomaték,Nyomaték, még több Nyomaték!

HozzászólásSzerző: cs009 Dátum: 2010.05.28. 13:16

kengyelfutó írta:"Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????"

Ülj egy kényelmes Banditra, és 900km után olyan lesz mintha egy kényelmes Francia autóban tetted volna meg az utat!
Kellemes csalódás volt nekem is!

Ebben lehet valami!!
cs009

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2010.05.28. 13:31

cs009 írta:
LaciS2 írta:

Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????

Én 500 után meghalok!

én 200-300 után :) :(
A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

HozzászólásSzerző: kengyelfutó Dátum: 2010.05.28. 13:56

Egyszer mentem a gixxeremen 850km-t egy nap!Full új bőrcihában!
Na az sem volt egy népünnepély!
650 után egy mezőn hanyatt vágódtam húsz percre.Úgy éreztem mintha Dózsa György trónusán ülnék!
Aki tőlem pénzt akar, az azonnal ellenséggé válik!
kengyelfutó

Motor típusa: GSF1250
Motor extrák: Nyomaték,Nyomaték, még több Nyomaték!

HozzászólásSzerző: Guszti Dátum: 2010.05.28. 14:08

cs009 írta:Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????

gyorsan
"-Kérek egy almát......"
Guszti

Motor típusa: GSXR 600
Motor extrák: Fekete púpos plexi, siemens xenon, goodridge fékcső

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2010.05.28. 20:16

KZ írta:
cs009 írta:

Én 500 után meghalok!

én 200-300 után :) :(

100
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.05.28. 22:16

Nekem asszem 700 volt a legtöbb SV-vel, mert a 7 nap alatti 3500 :)
Utóbbi után a kezem behalt, de amúgy nem volt gond.
DL-lel még nem mentem ekkora túrát,d e asszem az 1000 sem lenne gond egy nap alatt, valószínűleg inkább a szellemi fáradtság nyírna ki.
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: cs009 Dátum: 2010.05.28. 22:44

Guszti írta:
cs009 írta:Hogy a p...csába lehet egyfolytába menni ezeken a szarokon 700 meg 900 kilómétert????

gyorsan

Na ma megfogadtam az intést és mentem egy 10-es út, Komárom, 81-es, 82-es Csesznek, Veszprém, Székesfehérvár, Bp, Göd kört, nem túl gyorsan!

A Gusztival ezen kör alatt elnyomtunk 3 teli tankot! /bár a mostani körben nem tévedtünk el kb.350 km volt - és nem 550-ven!!/
Ma megjártam másfél tankkal!!
!!

A sráccal akivel mentem, nem volt béna, csak a lendület hiányzott! Jól éreztem magam, de mégsem volt az igazi

Szóval inkább nem fogok menni így, mert pont az nem volt meg ebben a gurulásban, amit ez az egész motorozás örömet kell hogy adjon nekem!
A kikapcsolást, a teljes odafigyelést, az adrenalint, az élvezetet, a kanyarokat, a sebességet, a gyorsulást, stb....

Hülye vagyok, meg már családos is, de így ennek semmi értelme!
Ezt így nem élvezem, és ha már jó sok pénzt költök erre a hobbira, na akkor meg minek is!?

Majd megyünk a Gusztival, de egy kicsit a (mi) átlagosunknál lassabban , és akkor legalább boldogságot nyújt az egész!

Mert ha nem kapod meg, akkor ennek a sz...r motorozásnak semmi- de semmi értelme nincs!!!
cs009

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2010.05.29. 12:57

A hosszú túrákat nem támogatja az S-es SV csutka kormánya, de az átalakítás után mindig örömmel ülök fel és szállok le a motorról . Most értem haza Belegrad-ból, és sajnos nem úsztam meg eső nélkül, de csak egy órán múlt, hogy szárazon járjam meg... Odafelé még nem is volt gond, Miskolc elkerülőn volt egy pár száz méteren keresztül tartó zuhi. Visszafelé végig a 3-asig áztam...
Aztán megint "normális" időben jöttem hazáig. Siettem, a kocsihoz kellett alkatrész és ha nincs két autós akik nem figyelnek és majdnem elütnek akkor egész jó lett volna a biztonság érzetem is. Az egyik eset különösen felháborított, mert a kiscsávó letekert ablakkal érkezett jobbról és lazán le akart tolni az útról mert nem vett észre, mert neki rögtön sávot kell váltani ahogy ráfordul egy útra...
vami

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2010.05.30. 16:53

Ezért kéne vissza menned pályára! Nem pedig közúton repkedned!

cs009 írta:
Guszti írta:

gyorsan

Na ma megfogadtam az intést és mentem egy 10-es út, Komárom, 81-es, 82-es Csesznek, Veszprém, Székesfehérvár, Bp, Göd kört, nem túl gyorsan!

A Gusztival ezen kör alatt elnyomtunk 3 teli tankot! /bár a mostani körben nem tévedtünk el kb.350 km volt - és nem 550-ven!!/
Ma megjártam másfél tankkal!!
!!

A sráccal akivel mentem, nem volt béna, csak a lendület hiányzott! Jól éreztem magam, de mégsem volt az igazi

Szóval inkább nem fogok menni így, mert pont az nem volt meg ebben a gurulásban, amit ez az egész motorozás örömet kell hogy adjon nekem!
A kikapcsolást, a teljes odafigyelést, az adrenalint, az élvezetet, a kanyarokat, a sebességet, a gyorsulást, stb....

Hülye vagyok, meg már családos is, de így ennek semmi értelme!
Ezt így nem élvezem, és ha már jó sok pénzt költök erre a hobbira, na akkor meg minek is!?

Majd megyünk a Gusztival, de egy kicsit a (mi) átlagosunknál lassabban , és akkor legalább boldogságot nyújt az egész!

Mert ha nem kapod meg, akkor ennek a sz...r motorozásnak semmi- de semmi értelme nincs!!!
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2010.05.31. 16:49

vami írta:A hosszú túrákat nem támogatja az S-es SV csutka kormánya, de az átalakítás után mindig örömmel ülök fel és szállok le a motorról . Most értem haza Belegrad-ból, és sajnos nem úsztam meg eső nélkül, de csak egy órán múlt, hogy szárazon járjam meg... Odafelé még nem is volt gond, Miskolc elkerülőn volt egy pár száz méteren keresztül tartó zuhi. Visszafelé végig a 3-asig áztam...
Aztán megint "normális" időben jöttem hazáig. Siettem, a kocsihoz kellett alkatrész és ha nincs két autós akik nem figyelnek és majdnem elütnek akkor egész jó lett volna a biztonság érzetem is. Az egyik eset különösen felháborított, mert a kiscsávó letekert ablakkal érkezett jobbról és lazán le akart tolni az útról mert nem vett észre, mert neki rögtön sávot kell váltani ahogy ráfordul egy útra...
eleve N-es kell venni
+ki kell cserélni a gyári szivacsot puhábbra (a 2 ülés 5e-böl kijön)
...esetleg tovább kell magasitani a kormányt
+egy hosszura tervezett tura elején is néha mocorogni kell az ülésben
De még igy is végem van 4-500 km után,pedig ezek sokat segitenek.
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor extrák: krómozott gumiharangos bicigliduda,magasabb kormány,puhitott ülés,vadkanhangu sk herélt gyáridob

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2010.05.31. 17:28

gss írta:
vami írta:A hosszú túrákat nem támogatja az S-es SV csutka kormánya, de az átalakítás után mindig örömmel ülök fel és szállok le a motorról . Most értem haza Belegrad-ból, és sajnos nem úsztam meg eső nélkül, de csak egy órán múlt, hogy szárazon járjam meg... Odafelé még nem is volt gond, Miskolc elkerülőn volt egy pár száz méteren keresztül tartó zuhi. Visszafelé végig a 3-asig áztam...
eleve N-es kell venni

Addig túrásítunk kérem míg az 1-es henger hengerfejére lábtartót rakunk és hátúlról lehet látni a pilóta két csuklóját ahogy markolja a feje fölött a kormányt.
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2010.05.31. 20:17

gss írta:eleve N-es kell venni

Na igen, de ha az S tetszik.
A szivacs cseréről mondhatnál még részleteket, hogy hová kellene vinni, érdekes lehet, mert kicsit tényleg kemény.
A további magasításra sztem nincs szükségem ez így jó nekem.
Sajna olyan sokat még nem mentem egyszerre, így erről nem tudok nyilatkozni, de remélem holnaptól elkezd tombolni a nyár.
vami

HozzászólásSzerző: vami Dátum: 2010.06.06. 20:44

Délután ismét lenyomtuk az Aggtelek túrát. Az utak nagyon rendben voltak, de Bánrévénél enyhén sok volt a víz, szerencsére nem volt sehol patak az úton. Ha Arlótól Bánrévéig nem kellene lakott területen menni még pazarabb lenne az a környék... Visszafelé Ózdon a Mol kútnál találkoztunk egy ezres SV-vel, innen volt valaki?
vami

HozzászólásSzerző: Csiki Dátum: 2010.06.07. 10:44

Fr, Nem ti(Dl,xt,sv) jöttetek velünk szembe tegnap Vértesacsa és Felcsút között?
Aki eddig a sátor tetején lakott annak a Sátoraljaújhely.
Csiki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 304nyolcvanhat1880
Motor típusa: Sv 1000 K6
Motor extrák: Martin dobok(Takker) K&N szürő (Bé) 12V (Kengyelfutó) Motor (Nferi+Padre) Valahogy nagyon svmédiás motor lett :D

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.06.07. 10:48

Csiki írta:Fr, Nem ti(Dl,xt,sv) jöttetek velünk szembe tegnap Vértesacsa és Felcsút között?

De :D
Miért ti hol voltatok? :D
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: Csiki Dátum: 2010.06.07. 10:57

frpeter írta:
Csiki írta:Fr, Nem ti(Dl,xt,sv) jöttetek velünk szembe tegnap Vértesacsa és Felcsút között?

De :D
Miért ti hol voltatok? :D

Akkor épp Vértesacsa és Felcsút között! :P Amúgy pedig Velence+ szfvár. Kiskört mentünk mert még a haverom csaját tanítgatjuk motorozni. Mi egy törött elejű fz6al egy 250es bandittal és én. Mi így voltunk!
Csiki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor extrák: Martin dobok(Takker) K&N szürő (Bé) 12V (Kengyelfutó) Motor (Nferi+Padre) Valahogy nagyon svmédiás motor lett :D

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2010.06.07. 11:01

Megnyugodtam akkor, hogy nem SV-vel :)
Amúgy ha Pest felé mentünk, akkor cseppet siettünk már visszafele, ezért lehet SV-vel se ismertelek volna meg :)
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

HozzászólásSzerző: Csiki Dátum: 2010.06.07. 11:17

frpeter írta:Megnyugodtam akkor, hogy nem SV-vel :)
Amúgy ha Pest felé mentünk, akkor cseppet siettünk már visszafele, ezért lehet SV-vel se ismertelek volna meg :)

Ne nyugodj meg annyira mert én svvel voltam... Egyébként meg tökmindegy... :D
Csiki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.06.13. 21:03

Szombaton kiugrottam Dórival osztrákiába....Nockalmstrasse volt szombaton ma hazafelé pedig Lavamündi szerpentin.....vazze, nagyon tolják ott, az 577 sehol sincs
sanyi

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.06.14. 08:02

sanyi

HozzászólásSzerző: LaciS2 Dátum: 2010.06.14. 20:14

Jó kis ugrás volt

A mi pünkösdi ugrásunkról .így utólag pár fotó
http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/motoros_tura/?dr=34974
LaciS2
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: gss Dátum: 2010.06.14. 20:25

LaciS2 írta:Jó kis ugrás volt

A mi pünkösdi ugrásunkról .így utólag pár fotó
http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/motoros_tura/?dr=34974
mikor mentek legközelebb?
szóljatok

pl holnap?
gss
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2010.06.20. 18:51

azt hiszem ennél szebb motoros időt nem nagyon kívánhattunk volna... nagyon jólesett ez a kis kör...
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: Zsoltee Dátum: 2010.06.30. 21:06

Ma elmentünk egy spanommal motorozni a Bükkbe...
Majdnem elfirkáltunk két kis taknyos kölyök miatt! Szépen sugárirányban, sorban, szorosan egymás mellé kipakoltak dió nagyságú kavicsokat egy kanyarban, ott ahol a vadászház van!(Aki sokat jár arra tudja miről beszélek.) Szerencsére sikerült kikerülni, mert még nem tudták végigrakni az egész sávot... Visszafordultam, hogy elkapjam őket, torkom szakadtából üvöltöttem velük, erre megjelent az apjuk és kiosztott nekik néhány akkora fülest, hogy még a sapka is leesett a fejükről...
Elmondása szerint, már nem az első alkalommal csinálták ezt.... Akkor miért nem figyelnek jobban rájuk? Az kell még hogy megöljenek valakit!
Egy másik kanyarban meg elfirkált egy kawás gyerek (motor sz...rul nézett ki, bement a szalagkorlát alá), megijedt néhány kisebb kavicstól... Pályabejárás, pályabejárás...
Ettől függetlenül, haverommal jót csapattunk. Hazafelé a hollóstetői elágazás előtt, egy egészséges méretű fa dőlt azt útra, azzal karatézott ott pár vállalkozó szellemű ember, szétvágták a fát, aztán megindultunk haza...
Kb. ennyi...
Addig, amíg a főnököm úgy tesz, mintha jól megfizetne, addig én is úgy teszek, mintha jól dolgoznék.
Zsoltee

Motor típusa: SV 1000 N K5
Motor extrák: Maga a motor...

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2010.06.30. 22:32

Ma átnézték a csúszás után a moci. Szerencsére semmi baja az esztétikai dolgokon kívül. Ennek örömére mentem egy Bp-Pilisszentlászló-Esztergom-Pilisszentlászó-Bp kört.

Hát amire rájöttem, hogy a trágya utak nem kedveznek az R6 kemény, pályára való futóművének. Azaz a futómű helyett inkább nekem, mert pattogtam mint a ping-pong labda a hegyi szakaszokon. Az SV lágy futóműve nem vezette ennyi rám a rázkódást. Persze ha belágyítanám az R6-ét, akkor bizti jobb lenne, de inkább marad kemény és pályázom ;)
KZ

HozzászólásSzerző: Kopasz Dátum: 2010.06.30. 23:52

Zsoltee írta:Ma elmentünk egy spanommal motorozni a Bükkbe...

huh elég izgalmas egy menet volt akkor, pályabejárás nálam is van amikor egy ismertebb szakaszon megakarom húzni a bajszát. Szépen megyek egy kört, megnézem van-e valami, addigra a gumi is tapadósabb és hajrá!
Kopasz

Motor típusa: GSF 1200 S K6

ElőzőKövetkező

Vissza: Véget ért túrák