Biztosítók és jogi ügyek

Biztosítások, érdekképviselet, jogi ügyek.

Re: Biztosítók és jogi ügyek

HozzászólásSzerző: rkrisz Dátum: 2010.08.17. 14:16

leslie írta:
rkrisz írta:tanácsot szeretnék kérni.Ma délután a feleségemet "elütötte" egy kutya.Kis robogoval volt az állat kb 40kg.Meglett a tulaj elöször elismerte később tagadta hogy nyitva volt a kapu. probléma a következő nincs lakásbiztosítása(a tulaj szerint van de nem tudta igazolni) a sérülés a kis sebeség ellenére igen komoly(valszeg maradandó)min egy év tápánz.rendőrségi helyszinelés megtörtént.Mi a teendő hogy tudom kideríteni hogy van -e biztosítás? milyen lépéseket kell tennem ez ügyben?Ha valaki tud kérem segítsen

szerintem kzd ott, hogy feljelentés a rendőrségen gondatlan veszélyeztetésért...
a biztosító csak egy eleme a történetnek.
ha kitartó vagy némi pénzt tudtok látni az esetből...

ha vannak szemtanúk az jól jöhet jelen esetben!

sajnos csak 1 tanu van a kutya gazdája.aki elöször elismerte(tanu elött)a felelőségét,később a rendőrnek azt mondta nem látott semmit.várom a hejszinelő jelentését....Talán abbol okosabb leszek
rkrisz

Motor típusa: sv 650n

HozzászólásSzerző: eszpeti Dátum: 2010.08.17. 14:53

rkrisz írta:
sanyi írta:És mi baja lett a Nejednek?

Szilánkosra tört a jobb térde,eltört a sipcsontja.Már megmütötték,vasalták....Nagyon oda van...

szegényke!!!

mielőbbi jobbulást!!!!!!!!
2 sperma beszélget:
- Te látsz itt petesejtet?
- Nem
eszpeti

Motor típusa: Adrenalinvidámpark

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2010.08.17. 18:20

rkrisz írta:

Szilánkosra tört a jobb térde,eltört a sipcsontja.Már megmütötték,vasalták....Nagyon oda van...

szegény!
add át jókívánságainkat neki!
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2010.08.17. 18:23

rkrisz írta:
leslie írta:

szerintem kzd ott, hogy feljelentés a rendőrségen gondatlan veszélyeztetésért...
a biztosító csak egy eleme a történetnek.
ha kitartó vagy némi pénzt tudtok látni az esetből...

ha vannak szemtanúk az jól jöhet jelen esetben!

sajnos csak 1 tanu van a kutya gazdája.aki elöször elismerte(tanu elött)a felelőségét,később a rendőrnek azt mondta nem látott semmit.várom a hejszinelő jelentését....Talán abbol okosabb leszek

ne várj sokat, tegyél feljelentést!
utánna lesz időd várni!
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2010.08.17. 19:05

rkrisz írta:

Nagyon sajnálom!!.......ha bármiben segíthetünk szólj, ügyvéd száma ha kell adom, motoros, rendőr(jelen pillanatban)....lehet, hogy tud érdemben segíteni...
sanyi

HozzászólásSzerző: rkrisz Dátum: 2010.08.17. 19:49

sanyi írta:
rkrisz írta:

Nagyon sajnálom!!.......ha bármiben segíthetünk szólj, ügyvéd száma ha kell adom, motoros, rendőr(jelen pillanatban)....lehet, hogy tud érdemben segíteni...

Köszönöm, ha lehet privátban küld az elérhetőséget.Lehet hogy tud segíteni,bár most nem ez a legfontossab....:-(most értem haza ....nagyon cudar....megőrit hogy neki nem tudok segíteni...nagyon nagy fájdalmai vannak...
rkrisz

HozzászólásSzerző: rkrisz Dátum: 2010.08.17. 19:51

leslie írta:
rkrisz írta:

ne várj sokat, tegyél feljelentést!
utánna lesz időd várni!

Amint tul leszünk a nehezén első dolgom lesz....ez a honap valszeg másrol szol..
rkrisz

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2010.09.29. 21:39

Inkább ide írok, nem akarok az Elestem topikkal riogatni senkit, meg amúgy is jobban illik ebbe.

Szóval ott tartottunk, hogy a vadászok beajánlottak 300.000 - et. Én már annak is örültem volna, de az ügyvéd nem hagyta, h elfogadjam keményen rálépett a tökükre. Úgyhogy a következő ajánlat már 500.000 - ről szólt, ezt már elfogadtuk.

Most kábé madarat lehet velem fogatni. Tanulság: sose szabad annyiban hagyni a dolgokat és egy határozott, rámenős jó ügyvéd aranyat ér!

Egyébként ha valakinek szüksége lenne rá (ne legyen), nagyon tudom ajánlani a hölgyet. Nekem jó barátom és tényleg érti a dolgát. Ha kell valakinek, szívesen megadom az elérhetőségét privátban.
Aki nálam lassabban közlekedik, az egy idióta. Aki gyorsabban, az elmebeteg.
Természetesen akik lassabbak, azt gondolják, hogy elmebeteg vagyok, akik lassabbak azt, hogy egy idióta.
De ki nem sz...rja le, mit gondolnak? Hisz az összes idióta vagy elmebeteg.
Takker81

Motor típusa: SV 1000 N K6
Motor extrák: Under construction

HozzászólásSzerző: Töki Dátum: 2010.09.29. 22:08

Takker81 írta:Inkább ide írok, nem akarok az Elestem topikkal riogatni senkit, meg amúgy is jobban illik ebbe.

Szóval ott tartottunk, hogy a vadászok beajánlottak 300.000 - et. Én már annak is örültem volna, de az ügyvéd nem hagyta, h elfogadjam keményen rálépett a tökükre. Úgyhogy a következő ajánlat már 500.000 - ről szólt, ezt már elfogadtuk.

Most kábé madarat lehet velem fogatni. Tanulság: sose szabad annyiban hagyni a dolgokat és egy határozott, rámenős jó ügyvéd aranyat ér!

Egyébként ha valakinek szüksége lenne rá (ne legyen), nagyon tudom ajánlani a hölgyet. Nekem jó barátom és tényleg érti a dolgát. Ha kell valakinek, szívesen megadom az elérhetőségét privátban.

Örülök, hogy így lett vége az esetnek, ha már pofára kellett esned.
De arra figyeljen oda mindenki, hogy a biztosítók szakemberei figyelemmel követik bizonyos esetekben a motoros fórumokat!
2 henger, két kerék,
90°-ban a nyomaték vezér!
Töki
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Telefonszám: 20/464-0621
Motor típusa: Suzuki SV 650S Ky
Motor extrák: egyedi fényezéső idomok, indexek, hasidom, sárvédő, raptor kipufogó, fémfékcső,doboz

HozzászólásSzerző: Takker81 Dátum: 2010.09.29. 23:49

Töki írta:
Takker81 írta:Inkább ide írok, nem akarok az Elestem topikkal riogatni senkit, meg amúgy is jobban illik ebbe.

Örülök, hogy így lett vége az esetnek, ha már pofára kellett esned.
De arra figyeljen oda mindenki, hogy a biztosítók szakemberei figyelemmel követik bizonyos esetekben a motoros fórumokat!

Tudom, de:

1.: nem biztosítós ügy
2.: teljesen jogos megállapodás született (úgy gondolom, korrektek voltak a vadászok), nem volt kint a tábla. Egyébként azóta kitáblázták, szóval ha csak egyvalaki kerül ki egy ütközést arrafelé a táblának köszönhetően, már nem estem pofára hiába. Az általunk kért összegnek kb. a harmadát kaptuk, ja ezen biztos lehetne kukacoskodni de én biztos, hogy nem fogok. Ezt az összeget már elfogadom, nincs pereskedés(amúgy nagyon jók voltak az esélyek) - idegeskedés, motorra - ruhára - bukóra futja, ami sérült meg tudom javítani / kicserélni (lesz még mit ügyködni bőven, főleg az első futómű körül).
Aki nálam lassabban közlekedik, az egy idióta. Aki gyorsabban, az elmebeteg.
Természetesen akik lassabbak, azt gondolják, hogy elmebeteg vagyok, akik lassabbak azt, hogy egy idióta.
De ki nem sz...rja le, mit gondolnak? Hisz az összes idióta vagy elmebeteg.
Takker81

Motor típusa: SV 1000 N K6
Motor extrák: Under construction

HozzászólásSzerző: Krissal Dátum: 2011.06.15. 13:11

Sziasztok Arcok!

Kérdésem Casco jellegű, van és hol, kinél értelmes Casco, amit érdemes is megkötni?! Tudom, mindent érdemes, ha béna vagyok, de ti hátha képben vagytok!

Előre is köszi!
Krissal

Motor típusa: Suzuki GS500 az úr és japán 1989-es évéből :D

HozzászólásSzerző: eszpeti Dátum: 2011.06.16. 23:34

Krissal írta:Sziasztok Arcok!

Kérdésem Casco jellegű, van és hol, kinél értelmes Casco, amit érdemes is megkötni?! Tudom, mindent érdemes, ha béna vagyok, de ti hátha képben vagytok!

Előre is köszi!

motor vásárláskor ált harmad díjakat kapsz, (nekem új mocira allianz évi 50 a törés casco, 300:( az önrész) ha jól tudom ez utólag megkötve kb 180-200 lenne..
2 sperma beszélget:
- Te látsz itt petesejtet?
- Nem
eszpeti

Motor típusa: Adrenalinvidámpark

Előző

Vissza: Motoros érdekvédelem