Hogy találtál ide?

Mindenféle szavazás gyűjtőhelye, témától függetlenül.

Hogyan találtál a fórumra?

SVmedia.hu oldalról
19
24%
Suzuzkisv.lap.hu oldalról
4
5%
Internetes keresőből
14
18%
Barátom ajánlotta
16
20%
Egyéb fórumról
10
13%
Egy motoros lapról
3
4%
Egyéb helyről
7
9%
Már nem emlékszem
7
9%

Szavazatok száma : 80

Re: re: Hogy találtál ide?

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2007.11.10. 21:23

szmiki írta:szeva banda. uj motoros vagyok (tiz eve volt egy oreg 175os csezetem) , es ahogy megvettem a dragamat SV650S K4, ami regi almom volt, elkeztem SV rajongokat keresgelni a neten. sajna nalunk-szlovakiaban- nem talatam, ratok akadtam a bongeszon es igy latatlanban nagyon megtetszett a tarsasag. meg a az oldalatok is, igy hat regisztraltam, es bizom benne hogy szemelyesen is talakozom rovidesen veletek. udv delszlovakiabol.

Szia!
Mi is reméljük a közeli találkát(messze laksz Bp.-től? ha nem akkor egy pizzázás esetleg).
sanyi

HozzászólásSzerző: szmiki Dátum: 2007.11.10. 21:28

sanyi írta:Szia!
Mi is reméljük a közeli találkát(messze laksz Bp.-től? ha nem akkor egy pizzázás esetleg).
ugy 3 ora furikazas. valamelyik hetvege, kizarolag
szmiki

Telefonszám: +421907737162
Motor típusa: SV 650S K3
Motor extrák: GIANELLI sportdob, K&N légszuro, Prop-tech fokozatkijelzo, meg neha a baratnom

HozzászólásSzerző: sanyi Dátum: 2007.11.10. 21:30

szmiki írta:ugy 3 ora furikazas. valamelyik hetvege, kizarolag

ez megoldható....péntek este nem játszik?
sanyi

HozzászólásSzerző: szmiki Dátum: 2007.11.10. 21:34

sanyi írta:ez megoldható....péntek este nem játszik?
inkabb szombat. jovo het?
szmiki

Motor extrák: GIANELLI sportdob, K&N légszuro, Prop-tech fokozatkijelzo, meg neha a baratnom

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.11.10. 22:39

szmiki írta:szeva banda. uj motoros vagyok (tiz eve volt egy oreg 175os csezetem) , es ahogy megvettem a dragamat SV650S K4, ami regi almom volt, elkeztem SV rajongokat keresgelni a neten. sajna nalunk-szlovakiaban- nem talatam, ratok akadtam a bongeszon es igy latatlanban nagyon megtetszett a tarsasag. meg a az oldalatok is, igy hat regisztraltam, es bizom benne hogy szemelyesen is talakozom rovidesen veletek. udv delszlovakiabol.

Szia szmiki!

Üdv a csapatban :)
Nagyon örülök, és igazán megtisztelő, hogy külföldről érdeklődtél. Szoktunk arrafelé gurulgatni, úgyhogy sztem hamar meg lesz az a személyes találkozó :oje:
Csak halkan jegyzem meg: nekem is sv650s K4 volt az első nagy vasam, és nagyon a szívemhez nőtt :)

Igaz, hogy tulajdonképpen most vége a szezonnak, de azt hiszem most is lehet balesetmentes kilométereket, olcsó benzint és széles utat kívánni.

:moci:

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: SV1000S K6

re: Hogy találtál ide?

HozzászólásSzerző: krly Dátum: 2007.11.13. 00:57

Amikor problámásnak találtam a kormány müködését, akkor egy KORMÁNY-ELLENES oldalt kerestem az interneten ..., és az SVMEDIA.HU gyözött.

:)
krly

HozzászólásSzerző: Dátum: 2007.11.13. 01:03

krly írta:Amikor problámásnak találtam a kormány müködését, akkor egy KORMÁNY-ELLENES oldalt kerestem az interneten ..., és az SVMEDIA.HU gyözött.

Bocsi, de nem emlékszem, hogy mi itt politizálnánk. Ez egy motoros közösség és nem igazán megyünk bele ezekbe a dolgokba. Szerintem valamit elnéztél ;)
"nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos"
Moderátor
Moderátor

Motor típusa: Aprilia RSV1000R
Motor extrák: Minden

HozzászólásSzerző: krly Dátum: 2007.11.13. 01:04

szmiki írta:ugy 3 ora furikazas. valamelyik hetvege, kizarolag

3 óra ? motorral?

vagy síléccel? :) :)
krly

HozzászólásSzerző: kocamotoros Dátum: 2007.11.13. 12:49

Bé írta:Bocsi, de nem emlékszem, hogy mi itt politizálnánk. Ez egy motoros közösség és nem igazán megyünk bele ezekbe a dolgokba. Szerintem valamit elnéztél ;)
Jól beszélsz Tesó! Mindenkinek meg van a véleménye a kormányról, de ezt kizárólag a megfelelő topic-ban szokás kifejteni. De ha már itt is szóba került, akkor először és utóljára: én mindenképp sportkormány párti vagyok, mert ez illik a motorozási stílusomhoz és nekem például a hátam se fáj tőle. Más meg a túrakormányra esküszik. De hogy bárki is alapból utálná a kormányokat? Ilyenről én még nemigen hallottam... ;)
THE PIG
kocamotoros
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.11.13. 13:09

krly írta:Amikor problámásnak találtam a kormány müködését, akkor egy KORMÁNY-ELLENES oldalt kerestem az interneten ..., és az SVMEDIA.HU gyözött.

Ööö, elég különös a szóhasználat, de mikor KORMÁNYT írtál, az autó kormányára gondoltál, ugye?! :-K Mert akkor no para, és csak mi értettük el egy picit.

:lamer:

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

HozzászólásSzerző: szmiki Dátum: 2007.11.13. 21:28

krly írta:3 óra ? motorral?

vagy síléccel? :) :)
motor silecen. de :micsodaaa: most leginkabb a negykerekre szerelt dobozra szavaznak....... :micsodaaa:
szmiki

HozzászólásSzerző: szmiki Dátum: 2007.11.13. 21:29

MaXX írta:Szia szmiki!

Üdv a csapatban :)
Nagyon örülök, és igazán megtisztelő, hogy külföldről érdeklődtél. Szoktunk arrafelé gurulgatni, úgyhogy sztem hamar meg lesz az a személyes találkozó :oje:
Csak halkan jegyzem meg: nekem is sv650s K4 volt az első nagy vasam, és nagyon a szívemhez nőtt :)

Igaz, hogy tulajdonképpen most vége a szezonnak, de azt hiszem most is lehet balesetmentes kilométereket, olcsó benzint és széles utat kívánni.

:moci: koszonet a szivelyes fogadasert :moci:
szmiki

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2007.11.13. 21:37

Bé írta:Bocsi, de nem emlékszem, hogy mi itt politizálnánk. Ez egy motoros közösség és nem igazán megyünk bele ezekbe a dolgokba. Szerintem valamit elnéztél ;)

Bé, szerintem most cserben hagyott a humorérzéked, mert úgy vélem itt egészen más kormányról volt szó... hogy melyikről is, azt én sem tudom, de nem arról amire gondolunk... :D
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: Dátum: 2007.11.13. 23:00

leslie írta:Bé, szerintem most cserben hagyott a humorérzéked, mert úgy vélem itt egészen más kormányról volt szó... hogy melyikről is, azt én sem tudom, de nem arról amire gondolunk... :D

Ha tényleg így van akkor semmi gáz, de ha valaki beleolvas a fórumba, nem biztos hogy végigolvassa az összes hozzászólást. ;)
"nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos"
Moderátor
Moderátor

Motor típusa: Aprilia RSV1000R
Motor extrák: Minden

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.11.13. 23:03

Bé írta:Ha tényleg így van akkor semmi gáz, de ha valaki beleolvas a fórumba, nem biztos hogy végigolvassa az összes hozzászólást. ;)

Először engem is meglepett,aztán l a s s a n o l v a s t a m e l ;)

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

HozzászólásSzerző: krly Dátum: 2007.11.14. 00:07

MaXX írta:Ööö, elég különös a szóhasználat, de mikor KORMÁNYT írtál, az autó kormányára gondoltál, ugye?! :-K Mert akkor no para, és csak mi értettük el egy picit.

:lamer:

Rossz az, aki rosszra gondol. /vagy egy dakota közmondás szerint "merjünk nagyot álmodni"/

A nagy álmodás, hogy a kanyart ugy kell bévenni mint a VB bajnokunk, Talma.

Ez nem sikerült,
a gép elterült,
kormány elferdült
problémás volt vele ezekután az egyenes út is. :)

Szerencsére a Motorrad szerelői az én kormányomat, /ami nem kerek/ rendbe hozták. /ellen-kormányozták/
Külön köszönet nekik. :motor:
krly

HozzászólásSzerző: Gyuszi Dátum: 2007.11.14. 00:39

Bé érti a poént, csak nem szereti :p
Nézd... menedzser...8)
Gyuszi
LFS
LFS

Motor típusa: Monster650

HozzászólásSzerző: MaXX Dátum: 2007.11.14. 06:45

Nah, akkor asszem a KORMÁNY-os dolog el van simítva... :p

MaXX
Társ Admin
Társ Admin

Re: Hogy találtál ide?

HozzászólásSzerző: sandiandras Dátum: 2008.12.28. 12:20

frpeter írta:Statisztika és fejlesztések miatt érdekelne a dolog. Kérlek szavazz, ha még emlékszel :)
Légyszi, ha valamelyik "egyéb"-re szavaztál írd be ide, hogy konkrétan honnan!
Köszönöm szépen!

Heló! Az IWIW-en kerestem SV-vel kapcsolatos klubokat,az dobta ki. Sirály,összeszedett oldal. Gratula
sandiandras

Telefonszám: 0630-457-3940
Motor típusa: SV 650S K4
Motor extrák: Egrus sportdob

Re: Hogy találtál ide?

HozzászólásSzerző: frpeter Dátum: 2009.09.27. 09:42

Wow, ez még működik? :D Miket találok meg :D
frpeter
Oldalgazda
Oldalgazda

Telefonszám: 30/3660311
Motor típusa: DL 1k