Pályanapok - ki, mikor, hova & topickérés

Euroring, Hungaroring, Pannóniaring, és egyéb nyíltnapok, valamint motor- és autóversenyzéssel kapcsolatos dolgok.

Moderátorok: kocamotoros, , LFS

Re: Pályanapok - ki, mikor, hova & topickérés

HozzászólásSzerző: kocamotoros Dátum: 2010.09.22. 22:40

Az idei utolsó onbord...

THE PIG
kocamotoros
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2010.09.23. 08:03

kocamotoros írta:Az idei utolsó onbord...

de legalább nem lett semmi bajod!
viszon nagyon hetykén szökdécseltél a motor után!
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: kocamotoros Dátum: 2010.09.23. 10:02

leslie írta:

de legalább nem lett semmi bajod!
viszon nagyon hetykén szökdécseltél a motor után!

Jóvanna, ebben a szerelésben nem vagyok egy benjohnson.
THE PIG
kocamotoros
Moderátor
Moderátor

HozzászólásSzerző: eszpeti Dátum: 2011.04.20. 23:06

megvolt a mai MERSZ!
nagyon bejött!!
Király idő, a végén egy srác sajna eldobta a vasat a célegyenes ráfordítónál(no human injury) , amúgy csak egy térdkoptató miatt volt redflag...
szóval a lényeg, hogy megint kisebbek lettek a koptatóim:)
2 sperma beszélget:
- Te látsz itt petesejtet?
- Nem
eszpeti

Motor típusa: Adrenalinvidámpark

HozzászólásSzerző: Nyecki Dátum: 2011.07.12. 09:43

Hellotok, csak azt szeretnem kerdezni hogy mikor leszenk pályanapok az euro-ringen mostanában, na meg hogy oda hogy lehetne bekerulni vagy csak perkálni kell?
Nyecki

Motor típusa: SV 650s K3

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2011.07.14. 12:56

Nyecki írta:Hellotok, csak azt szeretnem kerdezni hogy mikor leszenk pályanapok az euro-ringen mostanában, na meg hogy oda hogy lehetne bekerulni vagy csak perkálni kell?

elvileg mész (előtte megnézed, hogy a, nincs rendezvény b, nem bérelték ki), perkálsz, és gurulsz
Csak a Puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot !
pm

Motor típusa: gsx-r 750 k7

HozzászólásSzerző: programmer Dátum: 2011.07.16. 14:52

Valaki tud valamit az Euroring-es pályaoktatásról? Első körben szimpatikus: http://www.euroring.hu/index.php?content=121
programmer

Motor típusa: SV650 N K4
Motor extrák: LEDes indexek, bukógomba, kis rendszámtartó és LEDes világítás, nyitott dob.

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2011.07.28. 21:36

programmer írta:Valaki tud valamit az Euroring-es pályaoktatásról? Első körben szimpatikus: http://www.euroring.hu/index.php?content=121

én voltam, 2 haverral együtt. így kértünk ajánlatot tőle, egész délután velünk foglalkozott. szimpatikus srác, és gyors, nagyon :)
kölcsönadtam neki az R6-ot, és 1:16,9-et ment. ugyanezzel nekem 1:21,8-at sikerült, szóval tud valamit ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XOL0aEl8d5c
http://www.youtube.com/watch?v=vqoUWNgMJtc
A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

Motor típusa: YZF-R6

HozzászólásSzerző: pm Dátum: 2011.08.04. 10:26

mivel versenyez, legutóbb talán Brno-ban ment a stock-ban a Németh Balázs helyett, és ha emlékeim nem csalnak akkor magyar bajnok is...
Csak a Puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot !
pm

Motor típusa: gsx-r 750 k7

HozzászólásSzerző: Capirex Dátum: 2011.08.04. 10:38

pm írta:mivel versenyez, legutóbb talán Brno-ban ment a stock-ban a Németh Balázs helyett, és ha emlékeim nem csalnak akkor magyar bajnok is...

Supersportban ment Balázs helyett.
Capirex
Rendszeres túrázó
Rendszeres túrázó

Motor típusa: BMW F650GS
Motor extrák: ABS, RDC, markolatfűtés, középállvány, fedélzeti számítógép, bukócső, kartervédő, dobozok, kézvédők, magas plexi, lézerblokkoló, zselés ülés

HozzászólásSzerző: KZ Dátum: 2011.09.18. 22:28

na idén nekem is van egy válaszom erre ;)

de legalább előtte körben megfutottam a legjobbamat, úgy hogy feltartottak kicsit egy kanyarban: 1:21,8

A semmi az nem van, hanem nincs. Hát mer', hogy ha semmi van, az pont hogy nincs semmi! Na de, ha meg a semmi nincs, az meg már valami, ...az meg már nem semmi.
KZ

Motor típusa: YZF-R6

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2011.09.19. 15:28

a kérdésre a videóban a válasz:1:05 nél haggya el csukafejessel a süllyedő hajót a kapitány.
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: zotya_ Dátum: 2011.09.19. 18:54

Hát nem tudom ti milyen stílusban nyomjátok, de szerintem úgy érni körbe leggyorsabban ha csak a gumik érnek le az aszfaltra. (Esetleg a térdkoptató néha)
Legalábbis legtöbb pályán ez beválik!

Üdv,
Zotya
zotya_
Társ Admin
Társ Admin

Motor típusa: az nincsen :(

HozzászólásSzerző: leslie Dátum: 2011.10.07. 09:28

zotya_ írta:Hát nem tudom ti milyen stílusban nyomjátok, de szerintem úgy érni körbe leggyorsabban ha csak a gumik érnek le az aszfaltra. (Esetleg a térdkoptató néha)
Legalábbis legtöbb pályán ez beválik!

Üdv,
Zotya

LIKE!
"Én is azt akarom, amit mindenki más. Csak én jobban..."
leslie

HozzászólásSzerző: Bzzs Dátum: 2012.06.26. 11:26

Sziasztok!

Július 1-jén Motoros Nyílt nap a Kakucs-ringen!Megyünk egy páran V2-esek, de még jobb lenne ha többen lennénk!
4 óra 4000Ft, a pályát sűrűn takarítják. Legutóbb, amikor voltunk hibátlan állapotú volt. Kis csunyálkodás és egy kis tapasztalatcsere, szerintem garantáltan jó program kicsiknek és nagyoknak! :D

Olcsó benyát, széles utat!

üdv,
Balázs
Bzzs

Motor típusa: SV 650 S [X]

HozzászólásSzerző: zoli32 Dátum: 2012.06.26. 11:41

Bzzs írta:Sziasztok!

Július 1-jén Motoros Nyílt nap a Kakucs-ringen!Megyünk egy páran V2-esek, de még jobb lenne ha többen lennénk!
4 óra 4000Ft, a pályát sűrűn takarítják. Legutóbb, amikor voltunk hibátlan állapotú volt. Kis csunyálkodás és egy kis tapasztalatcsere, szerintem garantáltan jó program kicsiknek és nagyoknak! :D

üdv,
Balázs

Jó sokan lesznek azon a kis pályán.Ott akkor nem sokat lehet rosszalkodni.
zoli32

Telefonszám: 06302334496
Motor típusa: Triumph Street Triple 2009

HozzászólásSzerző: Bzzs Dátum: 2012.06.26. 21:47

zoli32 írta:
Bzzs írta:Sziasztok!

üdv,
Balázs

Jó sokan lesznek azon a kis pályán.Ott akkor nem sokat lehet rosszalkodni.

Voltál már hétvégi pályanapon Kakucson??Nekem eddig csak egyszer sikerült eljutnom, egy hétfői napon. Akkor nem volt meglepetés hogy nem voltak sokan, de a szombat, vasárnap motorozhatatlanul zsúfolt??
Bzzs

Motor típusa: SV 650 S [X]

HozzászólásSzerző: zolika Dátum: 2013.03.23. 10:23

Sziasztok,

Érdekelne, hogy van-e személyes tapasztalatotok motoros vezetéstechnikai képzésekkel?
Találtam néhány képzést a neten, de jó lenne tudni az árakon kívül mik a különbségek.
Eddig ezeket néztem:
http://www.safety-hungary.hu/hu
http://bmw-motorrad.hu/Trening/Motorrad
http://vezetestechnika.tommot.hu

üdv,
Zoli
zolika

Motor típusa: SV 650S K5
Motor extrák: Apróságok...

HozzászólásSzerző: remate Dátum: 2013.03.25. 10:52

zolika írta:Sziasztok,

Érdekelne, hogy van-e személyes tapasztalatotok motoros vezetéstechnikai képzésekkel?
Találtam néhány képzést a neten, de jó lenne tudni az árakon kívül mik a különbségek.
Eddig ezeket néztem:
http://www.safety-hungary.hu/hu
http://bmw-motorrad.hu/Trening/Motorrad
http://vezetestechnika.tommot.hu

üdv,
Zoli

Szia Zoli!

A vezetéstechnikai tréningek alap sémája nagyjából azonos, apró saját feladatokban és az oktatás színvonalában, körülményeiben vannak inkább a fő eltérések. Ezt onnan tudom, hogy sokakkal beszéltem akik más más helyen voltak, vagy esetleg oktatnak. Ajánlom még a figyelmedbe a Hungária Rendőregylet vezetéstechnikai tréningjét is. Ezt Sági Tibor tartja, aki 1986 - tól motoros rendőr volt, később a motoros rendőröket képezte ki, több nemzetközi versenyt nyer csapatával, bőven van mögötte tudás. A Dunakeszin tartott tréningjein a rendőrök alapképzésébe lehet belekóstolni. Kis csoportokkal szoktak dolgozni, mindenkire odafigyelnek. Nem ebből él, inkább csak hobby és zsebpénz jelleggel csinálja, így nem drága ellenben minőségi oktatást ad. A honlapját régen frissítette, de azért a lényeg rajta van: www.hungariarendoregylet.hu. Többször járok hozzá, csak ajánlani tudom. A többiek képzésén még nem voltam, de elég sok fórum, cikk videó található mindegyikről. Az egyik Safetys oktatót ismerem, keményen van mögöttük pénz, így talán ők adják a legprofibb környezetet a képzéshez. Nagy részük fiatal, de ez persze nem jelenti, hogy kevesebbet tudnának. Keress rá, hogy a motorodhoz mennyi egy kormány, egy tank javítás, esetleg oldalidom. Ezek egy egyszerű eldőlés következményei, súlyosabbról ne is beszéljünk. Ezek után mérlegeld az összeget. Engem már hozott ki pár necces helyzetből az, hogy nem kizárólag a kilóméterekre bízom a tudásomat, ami sok esetben rossz beidegződéseket okozhat. Bármelyik legyen is, az egyikre mindenképp menj el!

Máté
remate

Motor típusa: SV 650 K8
Motor extrák: sportkidörrögő és benzin, mint luxuscikk

Előző

Vissza: Pályanapok, versenyek, motorsport